gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Güzeldi hayat seninle Şenle gelirdi dünyam dile

Güzeldi sevgimi inkİ¢rın

Hatta reddin bile

Sen benim çığlıklarımı

�zlemlerimi bilemezsin

Hayalimde yaşayan sana

Sen benim demezsin

Sevgilim söyle rüyamı bu

Gerçek mı belki de aksini söyleme

Başımda ağrı gözümde yaş

Kalbim akıyor sana bak yavaş yavaş

Seninle deli doluyum

Sensiz ben bir hiç mı oluyum

Seninle dertli ateşliyim

Sen yoksun ben şimdi bir hiçim

Ajda Pekkan - Ve Ben Şimdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan

Ajda Pekkan

Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Deniz binbaşısı olan babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te geçti. Şarkıcı olmak için büyük heves taşıyan Çamlıca Kız Lisesi öğrencisi Ajda Pekkan, 1962 yılında dönemin en popüler gece kulübü Çatı'nın sahibi olan İlham Gencer'e ulaştı. İlk olarak seslendirdiği Mina'nın "Il Cielo In Una Stanza" şarkısıyla kendini...
  2. Ajda PEKKAN

Ajda PEKKAN

AJDA PEKKAN Hayatı Yaşamı Biyografisi Ayşe Ajda Pekkan, 12 Şubat 1946 yılında İstanbul'da doğdu. Babası Rıdvan Pekkan deniz binbaşısı, annesi Nevin Dobruca ev hanımıydı. Babasının görevi dolayısıyla çocukluğu Gölcük'te, Amerikan askerlerinin ailelerinin arasında geçti. Modern bir ortamda ancak ailevi sorunlar arasında geçirilen çocukluk Ajda Pekkan'ın gençliğini etkileyen önemli bir dönem...
  3. Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Ajda Pekkan - Sen Mi Yoksa Ben Mi

Hep sağda solda ayrılık sözü İnanmam buna doğru mu söyle Tüm geçmişleri mutlu günleri Sıldım demişsin doğru mu söyle Sen mı bırakıp unutacaksın Sen mı terkedip de gideceksin Sen mı yoksa ben mı söyle Sen mı başkasına koşacaksın Sen mı arayıp sormayacaksın Sen mı yoksa ben mı söyle Günler geçecek mevsimler dönecek Zaman değişecek istemesen de Her tatlı sözün her gülen yüzün...
  4. Ajda Pekkan - Kendi Kendimle Ben

Ajda Pekkan - Kendi Kendimle Ben

Yıllardır yabancı gibi Yaşadım benliğimle ben Anlaşmadım bir gün bile Aşk yüzünden Kendi kendimle ben Dost oldum yeniden Eski günlerimiz derken Konuştuk senden dertlerimizden Arkadaş gibi sanki Kendi kendimle ben ümitliyken rüyalarda Yalan derdi bir ses bana Dinlemedim yine sevdim İnadına
  5. Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Ajda Pekkan - Benimdir Müzik

Yalvarsan da bana sen şimdi Unutmuşum derim ismını Sonunda öğrendi boşuna güvendı Benimdir müzik Kopardın herşeyi yerinden Vazgeçemem ki kendimden Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik Dedikodular bitmişken Herkes yoluna gitmişken Sonunda öğrendi en güzelini seçtı Benimdir müzik

Sayfayı Paylaş