gebe
  1. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63

Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında *Melek* tarafından paylaşıldı.

Türk pop müziğinin muhteşem seslerinden Ajda Pekkan ve onun uzun bir süre dillerden düşmeyen şarkısı Yakar Geçerim. Umarım beğenirsiniz... Yine yüzünden düşen bin parça.
    Dalıp dalıp uzaklara iç çekiyorsun.
    Eğer bıçak kemiğe dayandıysa,
    Niye bu amansız acıya göz yumuyorsun.

Akıl karı değil ızdırabın böylesi.
    Bu aşk değil esaretin ta kendisi.

Ben senin yerinde olsam,
    Ufak ufak uzarım durmam,
    Pılımı pırtımı toplar giderim,

Bakmam gözyaşına bakmam,
    Bir dakika bile katlanmam,
    Sevene zulüm
    edeni, ezer (yakar) geçerim.

O halden anlamıyor, umursamıyorsa,
    Sen niye üzülüp kahroluyorsun,

Bu sonucun vebali onun boynuna,

Bırak inceldiği yerden kopsun.

Ajda Pekkan- yakar geçerim Şarkı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan '' Yakar Geçerim ''

Ajda Pekkan '' Yakar Geçerim ''

ajda pekkan, yakar geçerim, şarkı sözü, parçası hakkında,tarkan, kim söylüyor, resimi hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz Ben senimn yerinde ollllsammm ... ufak ufak uzarım durmaaaaammm ..Pılımı pırtımı toplarrrrr giderimmm, la la lay la lay :D:D Ajda 'nın her şarkısını ayrı severim. Şimdi ise yakar geçerim şarkı sözü ile burdayım.. Unutmadan birde resmi :) Yine yüzünden düşen...
  2. Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkısının Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkısının Sözleri

Ajda ile Tarkan'ın muhteşem yaptığı düetle söyledikleri yakar geçerim isimli parçanın sözlerini paylaşırsanız sevinirim.
  3. Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan

Arada sırada şarkı sözü Ajda Pekkan Arada sırada şarkı sözleri Ajda Pekkan'ın en sevdiğim parçalarından biri olan Arada Sırada adlı şarkının sözlerini, benim gibi bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz ve Melek'lerimiz için paylaşıyorum :) Arada Sırada Dünya farkında sen değilsin Bensiz aşkınla kalma böyle Kim var karşımda? Sen değilsin Bittin aslında ben de öyle Duyamadım aşktan ara...
  4. Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan Yakar Geçerim Şarkı Sözleri istiyorum sizden lütfen bu şarkının sözlerini yazın bayılıyorum bu şarkıya
  5. Ajda Pekkan -Yakarım Canını Şarkı Sözleri

Ajda Pekkan -Yakarım Canını Şarkı Sözleri

Bu aşk yaktı canımı Hiç mi düşünmedin giderken yarını Bu aşk yaktı canımı Hiç mi düşünmedin giderken yarını Sen yine benim aşkım olmayacaksan Yaktığın kadar yakarım canını Yakarım canını, yakarım canını Sen sonunda beni gelip alacaksın O gün aşk deliliktir anlayacaksın Aşk bu oyun değil anlayacaksın Ağlayacaksın arayacaksın Aşk bu oyun değil ağlayacaksın Arayacaksın...

Sayfayı Paylaş