gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajda Pekkan - Yalancı Dünya

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

darmı geldi koskoca yer yalancı dünya varlığımı çaldın gittin yalancı dünya

yıllanmış değerleri satın aldın üç pula

beni arkadan vurdun sen yalancı dünya

gözümün içine bakıp yalandan güldün

tozpembe bulutlar üstünde hep yürüttün

sevdiklerimi de aldın savaşlarınla

bizi arkadan vurdun sen yalancı dünya

sen de sonsuz değilsin be yalancı dünya

gün gelir bu devran durur çark dönmez olur

ödersin günahını aldanan insanların

güneş de seni vurur elbet yalancı dünya

Ajda Pekkan - Yalancı Dünya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Yaşanası Dünya

Ajda Pekkan - Yaşanası Dünya

Binbir hasret yumağı oluştu aramızda Dolaşıp duruyor, çözülmüyor hala çözemedim hala Senden uzaklaştıkça yaklaşmalıyım sana Düşşem yollara, gelsem oralara, yanına kollarına Sarsam sarılsam doyasıya Sever sevdirir çile çektirir Bize hoş gelir yaşanası dünya Bugün ağlatsa yarın güldürür Yine hoş gelir yaşanası dünya Eğrisiyle doğrusuyla, açısıyla tatlısıysa Oyalar bizi dostla...
  2. Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Ajda Pekkan - Varsın Yansın Dünya

Kadeh elimde gözlerim sende Geçseydi her günümüz Beraberce kır kahvesinde İ�içekler toplar, hayaller kurar Yaşardık mevsimlerce Her köşesinde Varsın yansın dünya İ�mürler çok kısa Bitmesin bu tatlı rüya Uzaksan kavgaya Sen bak yaşamaya Bırak varşın yansın dünya Yemin et bana yemin başıma Gelme sakın sen buraya Bir gün benden başkasıyla Kalsın adımız aşk ağacında...
  3. Ajda Pekkan - Tatlı Dünya

Ajda Pekkan - Tatlı Dünya

Yüzünde keder kendini saklar Bir demet çiçek gibi solgun dudaklar Boş yere üzülme bu alemde neşe de var kederde Bütün günahlar sanki sende mı Şu dargın hülyalı kalan kabinde mı Boş yere üzülme bu alemde neşe de var keder de Tatlı dünya bitmeyen güzel rüya Tatlı dünya sev doya doya Eğlenmeli hep sevmeli Gelmez giden bir daha geri Tatlı dünya sev doya doya Tatlı bir kıvılcım gibi...
  4. Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Ajda Pekkan - O Benim Dünyam

Ne zaman güneş açsa o gücüme güç katar Bir sözüyle bir nefesiyle canıma can katar Ne zaman şimşek olsa ondan ödüm kopar Bakışında nazarında o anda kanım donar O benim dünyam Onunla nefes alan ve onunla yok olan öylesine güçlü öylesine güzel öylesine benim olan O benim dünyam Onunla sevebilen ve nefret eden öylesine güçlü öylesine güzel öylesine benim olan Ne zaman bahar olsa...
  5. Ajda Pekkan - Boşvermişim Dünyaya

Ajda Pekkan - Boşvermişim Dünyaya

temmuz ağustos eylül her mevsimde durma gül hayat inan çok kısa belki çıkmayız yaza boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya ahmet mehmet süreyya hepsi boş hepsi hülya bir gün hayat bitecek dersin görmüşüm rüya boşvermişim boşvermişim boşvermişim dünyaya ağlamak istemiyorsan sen de boşver dünyaya aldatırlar aç gözünü unut artık geçmiş...

Sayfayı Paylaş