gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ajda Pekkan'dan Garip Bir Açıklama!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ajda pekkan, garip açıklaması, yeni ev arkadaşı, ilginç açıklamaları, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    Ajda Pekkan katıldığı Uluslararası Bursa Festivalinde çok garip bir açıklama yaptı!

Hayatında şarkı söylemek dışında hayvanları da çok sevdiğini belirten Pekkan, Bir rehabilitasyon merkezinde bebek ayılar varmış. Ebeveyn arıyorlarmış. Yeni ev arkadaşım bir ayı olursa hiç yadırgamayın dedi.

50. Uluslararası Bursa Festivali Süperstar Ajda Pekkkan'ı ağırladı. Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda gerçekleştirilen konsere, Bursalılar yoğun ilgi gösterdi. Biletleri satışa sunulduğu günden itibaren kısa sürede tükenen Ajda Pekkan, Bursa'da konser vermenin kendisini çok mutlu ettiğini söyledi.

Yaklaşık 6 bin kişinin izlediği konserde, 1, 5 saat boyunca sahnede kalan Pekkan'a, dansçıları da eşlik etti. Konserinde sempatik tavırlarıyla dikkat çeken Ajda Pekkan, konserin finalini 'Petrol' şarkıyla yaptı. Sahnede rahat tavırlarıyla dikkat çeken Ajda Pekkan ayakkabılarını çıkararak, şarkısına devam ederken, "Eurovision'a bu dönem gitseydim, bu şarkıyla daha başarılı olurdum" dedi.

Konserinde hayranlarıyla da sohbet eden Ajda Pekkan, şarkı söylemeyi ve hayvanları çok sevdiğini belirterek, Bir rehabilitasyon merkezinde bebek ayılar varmış. Anneleri vahşice öldürülen yada sokakta oynatılan bebek ayılar.

Bu yavru ayıların bir yuvaya ihtiyacı varmış. Ebeveyn arıyorlar. Ben kendimi bildiğim için æacaba bir ayı alsam eve' diyorum. Yeni ev arkadaşım bir ayı olursa! Yaparım ben. Yadırgamayın, böyle bir şey yaparsam. Onlarla müthiş bir empati kururken bulabiliyorum kendimi. . Sizler benim hayatımsınız sakın yanlış anlamayın. Ama onlar çok ezik" dedi.

YEMEK KİTABI ÇIKIYOR

Hayranlarına sonbaharda bir yemek kitabı çıkacağını da müjdeleyen Ajda Pekkan, "En çok sevdiğim şeylerden biri de yemek. Kitabım çıkıyor. Ama öyle bildiğiniz yemek değil, gurme. Hedonistim ben. Artık çok çok üst düzeyde. Artık tatlar çok farklı, çok değişik. Sevmeye bilirsiniz. Biz sizlerin maharetine alıştık sizde bizimkilere alışın" diye konuştu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 22 Haziran 2011
  2. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    emeğine sağlık titancığım :D

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ayıyla aynı evdemi ovv :D

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ee her ne kadar görsel olarak belli olmasada artık o da yaşlandı:D:D Normaldir böyle garip tavırları, saçma konuşmaları :D:D

5. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Yakisir ablamiza hersey... Ayi alsin yanina arkadas olarak ezik onlar ama yazik hahaha kimlerle kiyasladi acaba ve ayiyi daha ezik gordu ki???

Ajda Pekkan'dan Garip Bir Açıklama! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ajda Pekkan - Bir Garip Yolcuyum

Ajda Pekkan - Bir Garip Yolcuyum

bir garip yolcuyum hayat yolunda yolunu kaybetmiş perişanım ben mecnun misali gurbet ellerde ümitsiz sevginin kurbanıyım ben yalan dünya herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş bir gün gibi sanki geçti seneler ümidim kayboldu perişanım ben alın yazımmiş hayat yolunda ümitsiz sevginin kurbanıyım ben yalan dünya herşey bomboş hancı sarhoş yolcu sarhoş
  2. Ajda Pekkan'dan Bir Gaf Daha!

Ajda Pekkan'dan Bir Gaf Daha!

ajda pekkan, bir gaf daha, eurovision birincilerini tanımadı, konser, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Pes diyorum artık! DAHA ÖNCE Kİ GAFIndan daha beter bir gafla Ajda Pekkan karşınızda! Bayan Pekkan önceki akşam Karadeniz Ereğli’deki Sevgi Dostluk ve Barış Festivali’nde konser verdi. Pekkan’dan önce sahneye çıkan bu yılın Eurovision birincileri...
  3. Ajda Pekkan'dan Bir Gaf Daha

Ajda Pekkan'dan Bir Gaf Daha

ajda pekkan, gafı, ramazan gafı, resimleri, haberleri, hakkında detaylı bilgiler burada Star Tv'de yayınlanan yarışma programı Star Akademi'de jüri üyeliği yapan Süper Star Ajda Pekkan yine yaptığı gaf ile gündemde melekler Süper Star Ajda Pekkan canlı yayında, on bir ayın sultanı Ramazan Ayına girilmesi münasebeti ile bir mesaj vermek istedi. Ancak Ajda Pekkan Ramazan Ayı ile Ramazan...
  4. Kışın Ajda Pekkan'dan Giyinin

Kışın Ajda Pekkan'dan Giyinin

ajda pekkan ajda pekkan giyim süper star ajda pekkan arada sırada ajda pekkan 2011 hakkında bilgiler burada arkadaşlar Yaşına rağmen güzelleiği ve fiziği ile genç kızlara taş çıkaran Ajda pekkan Kış İçinde Yeni koleksiyonunu Görücüye Çıkardı meleklerim :) Hatılarsanız Geçtiğimiz yaz Ajda Pekkan Giyimle Hayranlarına Güzel bir süpriz yapmıştı.Ajda Pekkan For Twist Sonbahar Kış Koleksiyonu, 15...
  5. Ajda Pekkan'dan Hayatının En Garip İmzası !

Ajda Pekkan'dan Hayatının En Garip İmzası !

ajda pekkan ajda pekkan haberleri ajda pekkan imzası ajda pekkan haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Türkiye'nin süperstar lakaplı yıldızı yılların eskitemediği Ajda Pekkan bir tanıtım için Gaziantep'e gitti melekler :) Yaptırdığı estetikler ile her zaman olay olan ünlü şarkıcı ilerleyen yaşına rağmen gençliğinden ve zindeliğinden birşey kaybetmiyor, konserden tanıtıma sürekli...

Sayfayı Paylaş