gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Ajda Uludağ'da olay çıkardı

Konu, 'Magazin' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Ajda Pekkan Uludağ Grand Yazıcı Otel'de verdiği konserde ses ve sahne düzenine öfkelenip sahneyi terk etti. 1500 kişinin bulunduğu balo salonunda tavanın basık, ses sisteminin bozuk ve sahnenin de küçük olmasından dolayı Pekkan sinirlendi. Önce davulcusu Volkan Öktem'e 'Bana yetişemiyorsun' diye kızan Pekkan, sahnede rahat hareket edemeyince 'Beni böyle yerlerde sahneye çıkarmayın bir daha. Sesi bile duymuyorum' dedi. Seyircileri de azarlayan Pekkan, elindeki mikrofonu viski bardağının içine atıp sahneden indi.

Ajda Uludağ'da olay çıkardı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. olay olay olay!!! çanta modası

olay olay olay!!! çanta modası

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Caroline Uludağ'da

Caroline Uludağ'da

TÜRKİYE’nin en önemli kış turizm merkezlerinden biri olan Uludağ’da, Kanal D’nin izlenme rekorları kıran dizisi ’Öyle bir geçer zaman ki’ dizisinin çekimleri yapılıyor. Yarıyıl tatili nedeniyle Uludağ’da yer bulamayan dizi ekibi, çekimlerden sonra Bursa’da konaklıyor. Tatilcilerin ’Beyaz Cennet’ olarak adlandırdığı Uludağ, Türk filmlerine kış tatil mekanı olma geleneğini Kanal D’de...
  3. Hadise'nin Korumaları Olay Çıkardı!

Hadise'nin Korumaları Olay Çıkardı!

hadise hadise imza günü hadise haberleri 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç rengi ve giyim tarzıyla , Oses Türkiye yarışma programında ki jüri üyeliği ve Tarkanla aşk dedikodularına kadar her an ekranlarda olan Hadise, hadise çıkarmaya devam ediyor melekler. :) Bir imza günü için Atakent Arenaparkta hayranlarıyla buluşan Hadise, yoğun izdiham sebebiyle imza gününü yarıda kesmek...
  4. Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

şevval sam leman sam Hem oyunculuğu, hem sesi hem de fiziğiyle beğeni toplayan Şevval Sam geçtiğimiz günlerde yaptığı türban karşıtı açıklamları sebebiyle eleştirilere maruz kalmıştı melekler. Bu kez de annesi Leman Sam ile birlikte gittikleri bir mekanda olay çıkaran Şevval Sam mekan sahibiyle kavga etti. İşte haberin detayları... Şevval Sam ile annesi Leman Sam önceki akşam...
  5. olay olay olay

olay olay olay

nil erkoçlar erkek olduu işte kardeşinin açıklamaları Hiçbir zaman kadınsı olmadı Nil Erkoçlar, iddia hakkında konuşmak istemedi, sadece “Herkes beni bu konu için arıyor, konuşmak istemiyorum” dedi. İlk açıklama ise genç oyuncunun kardeşi Nur Erkoçlar’dan geldi. Erkoçlar, haberlere Twitter’dan yazdığı mesajlarla tepki gösterdi: “Kardeşim her zaman kısa saçlıydı, rol gereği olmadıkça...

Sayfayı Paylaş