gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Ajda'dan Somaliye

Konu, 'Magazin' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

Ajda pekkan, haberleri, somaliye yardım, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Ajda Pekkan'dan Somalide ki açlığa sessiz kalamadı melekler :)

Ajda Pekkan, eylül ayında bütün masraflarını cebinden karşılayacağı ve tüm gelirini Somali’ye göndereceği bir konser verecek. Süperstar’ın hedefi 2 milyon Lira toplamak

Ajda Pekkan, son 60 yılın en büyük kuraklığının yaşadığı, nüfusunun üçte birinin açlıkla boğuştuğu ve her gün onlarca çocuğun hayatını kaybettiği Somali'ye yardım elini uzatmaya hazırlanıyor. Pekkan gelecek ay tüm gelirini Somali'ye göndereceği bir konser verecek. Eylül ayında vereceği üç konserin ikisini iptal eden Süperstar, hayranlarının Somali için vereceği konsere gelmesini istiyor.

Ajda Pekkan, her ayrıntısını kendisinin planladığı yardım konserin sahne, ışık, ses ve orkestra maliyetlerinide bizzat cebinden karşılayacak.
    Konser Türk Telekom Arena olmazsa Turkcell Kuruçeşme Arena’da yapılacak. Kuruçeşme Arena’nın koltukları sökülerek konser için 25 bin kişilik bir alan yaratılacak. Ajda Pekkan, konserden Somali için 2 milyon Lira gelir elde etmeyi hedefliyor.

Ajda'dan Somaliye konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aslı'ya Ajda'dan izin çıkmadı!

Aslı'ya Ajda'dan izin çıkmadı!

Türk rock müziğinin başarılı kadın vokallerinden Aslı, üçüncü albümünün stüdyo çalışmaları sırasında albüm için coverladığı Ajda Pekkan ile özdeşleşen "O Benim Dünyam"ın yeni versiyonu için izin alamadı. Şarkının introsunda Queen'in "We will you rock you" parçasını kullanarak sert bir sound oluşturan Aslı'ya önce şarkının söz yazarı, sonra da Ajda Pekkan izin vermedi. Aslı,...
  2. Somali

Somali

Somali Coğrafi Verileri Konum: Doğu Afrika, Aden Körfezi ve Hint Okyanusu kıyısında, Etiyopya'nın doğusunda yer alır. Coğrafi konumu: 10 00 Kuzey enlemi, 49 00 Doğu boylamı Haritadaki konumu: Afrika Yüzölçümü: 637,657 km² Sınırları: toplam: 2,366 km sınır komşuları: Cibuti 58 km, Etiyopya 1,626 km, Kenya 682 km Sahil şeridi: 3,025 km İklimi: Başlıca olarak çöl iklimi görülür. Arazi...
  3. Somali Tarihi

Somali Tarihi

somali tarihi somali resimleri somaliden bir aile somalinin tarihi yemekleri Gerçekten Somali adını duyduğumuzda olaysız hemen hemen bir günü bile geçmeyen ülke geliyor.Gün olmasınki olay çıkmayan bu ülkenin aslında çok güzel yerleri var ama olaylar ne yazıkki ülkenin adınıda kirletebiliyor işte şimdi sizlere Somali nin tarihi yapısını paylaşmak istiyorum Ülke, önceleri Baharat Ülkesi...
  4. Ajda Pekkan Somaliye Gidiyor

Ajda Pekkan Somaliye Gidiyor

ajda pekkan kimdir biyogrofi şarkıları resimleri şarkı sözleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar süper Star Ajda Pekkan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine Somaliye gidiyormuş melekler :) gelelimmmm haberimizin detayına; Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış,Ortaköy'deki Avrupa Birliği Çalışma Ofisinde Süper Star Ajda Pekkan'ı kabul etti. Basına kapalı...
  5. Somaliye Giden Ucakta Panik

Somaliye Giden Ucakta Panik

uçakta panik yaşandı ufak çaplı kaza başbakanın uçagı köpeğe çarpıyordu hakkında bilgiler burada Meleklerim somaliye giden uçakta büyük panik yaşlanmış. Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğanın içinde bulunduğu uçakta yanısıra eşlik edecek heyet ile Nihat Doğan , AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu, Doğan Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan...

Sayfayı Paylaş