gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ajdar - Nane Şekeri

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

Nane nane nane nan nane nane x 2 Nane şekeri bu ne bahane

İ�ahaneyim şahane bundan sana ne

Yıldız kaydı gökten yürek yandı birden

Unutamadı sende unutamadı alem

Nane nane nane nan nane nane...

Ajdar - Nane Şekeri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Binbir Gece Ajdar Version

Binbir Gece Ajdar Version

binbir gece binbir gece melek bin bir
  2. Şeker

Şeker

İlme, Kurdan okumaya, güzel sanatlara ve geçerli mesleklere, üzüntü ve sıkıntıdan kurtulmaya, ferahlık ve sevince ve mala, tatlı söze, Nöbet şekeri ferahlığa, yağmur yağmasına, söz ve davranışta samimiyete ve ıhlasa, Şeker satmak üzüntü ve kedere, almakssa sevince ve hayırlı işlere, Şeker bazen zorluk ve sıkıntı ile elde edilen mala delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Şekerci, Tatlılar.)Rüyada...
  3. Ajdar [İki]

Ajdar [İki]

Ajdar bir , bu adam iki. Öyle bir sentez yapmış ki ne olduğumu şaşırdım. Neye benzemeye çalışmış dalga mı geçiyor. Gerçek mi anlamadım. 2 sene boyunca Michael Jackson kasetlerinden şarkıları ezberlemiş ve onun dans sitillerine çalışmış. Sonucunda da Türk Maykıl Jeksın çıkmış.
  4. Ajdar - Çıkıta Muz

Ajdar - Çıkıta Muz

İ�ürüp gibiyim şurup turp gibiyim turp turp2 ben ateş sen barut mmmm öptüm seni şapşup şapşup şapşup şapşup ha şap ha şüp şaja değil işte şurup krizlere girme beni unutup grup grup olalım grup ben hudut sen haydut gizli gizli gelme her derde deva şifasın şifa çok çektim cefa vitamini havuz ben küfte sen tuz aahh buz gibiyim buz buz ohhhh muz gibiyim muz muz çıkıta muz...
  5. doktor ajdar

doktor ajdar

Ağzı yamuk bir kadın Ajdar'ı seyretmiş ve iyileşmiş.:D ve devamı ........ Valla şaka değil, kendisi böyle söyledi. Araştırdık, soruşturduk, bir çok doktorla konuştuk, meğer Ajdar yalan söylemiyormuş. İşte Ajdar'ın iyi geldiği tespit edilen diğer hastalıklar... Böbrek Taşı : Ajdar, böbrek taşı ağrılarına da iyi geliyor. O zavallı taşlar Ajdar'ın şarkılarındaki rezonans sonucu...

Sayfayı Paylaş