gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

ajdar ve zekeriya beyaz msn konusmaları

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

ajdarın katıldığı programlar ajdar kalp krizi ajdar kalp krizi geçirdi [​IMG]

ajdar ve zekeriya beyaz msn konusmaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. zekeriya beyaz / katıldığı program

zekeriya beyaz / katıldığı program

zekeriya beyaz hocanın katıldığı programdaki ilginç ve biokadar komik sorular programdaki seyircileri hem şaşıttı hemde güldürdü. işte o programdaki sorular ve diyaloglardan bazıları: ---sayın beyaz hocam ata binmekk orucu bozar mı? --beyaz hoca:hayır kesinlikle orucu bozmaz. ata binmenin orucu bozmayla uzaktan yakından bir alakası yoktur!!! ---nası yani hocam sahiden bozmaz mı sonuçta...
  2. Zekeriya Beyaz Yine Davalık :)

Zekeriya Beyaz Yine Davalık :)

Muhafazakar kesim tarafından pekte sevilmeyen, söylemleri garip ve abidik açıklamaları ile bağzı kesimin şimşeklerini çeken beyaz hoca ( ki ben çok severim ) :) yine davalık bakıyoruz haberimize LEYLA, BEYAZ'IN PEŞİNDE! BİLGİNEL’İN ÇOCUĞU İÇİN ‘GAYRİMEŞRU’ İFADESİ KULLANAN BEYAZ HOCA LAKAPLI ZEKERİYA BEYAZ’A YİNE MAHKEME YOLU GÖZÜKTÜ.. Amerika Birleşik Devletleri’de bulunan bir sperm...
  3. Prof. Dr. Zekeriya Beyaz kalp krizi geçirdi

Prof. Dr. Zekeriya Beyaz kalp krizi geçirdi

zekeriya beyaz biyografi Prof. Dr. Zekeriya Beyaz, kalp krizi nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Özel Avicenna Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamaya göre, evinde kalp krizi geçiren Beyaz, ailesi tarafından Esenler'deki hastaneye getirildi. Anjiyoda damarlarından ikisinin tıkalı olduğu belirlenince ameliyatla damarlarına stent takılan Zekeriya Beyaz, yoğun bakım servisine alındı....
  4. Türk Ve Amerikan Ağzıyla Konusmalar

Türk Ve Amerikan Ağzıyla Konusmalar

Amerikan: hey dostum burda bir problem mi var ? Turk: noluyo lan burda ? Amerikan:: hey jerry gel pizza ye dostum... Turk: sülo gel lan buraya mis gibi menemen yaptık... Amerikan: nasıl gidiyor mike? Turk: nörüyon la? Amerikan: korkarım seni öldüreceğim! Turk: son duanı et ulan ... Amerikan: oov dostum hic cool olmamissin. Turk: bu ne hâl lan Amerikan: hey steve, neden kendine bir içki...
  5. Hz zekeriyanın kısaca hayatı ve özellikleri

Hz zekeriyanın kısaca hayatı ve özellikleri

Zekeriyyâ (a.s.), Kur"ân"da adı geçen peygamberlerden biridir. Soyu Dâvud (a.s.)"a dayanmaktadır. Kur"ân"da anılan duâlarından (19/Meryem, 6) anlaşıldığına göre, soyu daha sonra Yâkub (a.s.)"a varmaktadır (el-Kurtubî, Ahkâmu"l-Kur"ân, Kahire 1967, XI, 82; er-Razî, Mefâtihu"l-Gayb, Mısır 1937, V, 769). Zekeriyyâ (a.s.) İsrâiloğullarının peygamberi...

Sayfayı Paylaş