gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Ajdar'dan beter di

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Pink gerek kıyafeti gereksede yaptığı hareketlkerle çok konuşulacak bakalım ünlümüz neler yapmış.....

PINK, SAHNEDE KENDİNİ KAYBETTİ!
    PİNK, FRANSA'DA VERDİĞİ KONSERDE, HEM COŞTU HEM COŞTURDU. SAHNE ÜZERİNDE YAPTIĞI SIRADIŞI HAREKETLERLE DE DİKKAT ÇEKTİ.

Paris'teki 'Bercy Paris' isimli spor kompleksinde konser veren ünlü Amerikalı şarkıcı Pink, hem giysileri hem de dansı ile oldukça sıradışı bir görüntü çizdi. Yerde ve ayakta yaptığı tuhaf dansı anlamsız bulunsa bile hayranları öyle düşünmüyordu. Sahnede tuhaf hareketler yapan Pink, konsere gelenler tarafından ilgi ve coşkuyla izlendi.

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ajdar'dan beter di
    Ajdar'dan beteridemi varmış :D:D

Ajdar'dan beter di konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. megastar ajdar'ın faydaları bulundu

megastar ajdar'ın faydaları bulundu

Son günlerin 'tanımlanamayan şarkı söyleyen cismi' USO Ajdar en son İbo Show semalarında görüldü. Görülmekle kalmadı, program sırasında kendisinin bazı hastalıklara iyi geldiğini de söyledi. Ağzı yamuk bir kadın Ajdar'ı seyretmiş ve iyileşmiş. Valla şaka değil, kendisi böyle söyledi. Araştırdık, soruşturduk, bir çok doktorla konuştuk, meğer Ajdar yalan söylemiyormuş. İşte Ajdar'ın iyi geldiği...
  2. Şeytandan Beter...

Şeytandan Beter...

Bir gün şeytan, üzgün ve ümitsiz bir halde giderken bir kocakarı onu bu halde gördü ve sordu: "Ne oldu sana, neden böyle mahzunsun?" Şeytan: "Şuradaki mabette Barsisa isminde bir adam var. 40 yıl­dır ibadet edip duruyor. Ne yaptıysam ona tesir edemedim. Sonunda ümidimi kestim, mağlup oldum ve gidiyo­rum" dedi. Kocakarı, yırtık-pırtık ayakkabılarını gösterip,...
  3. Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

Müslüm Gürses - Beterin Beteri Var

senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş dertlerime dur demez bir insanın üstüne bu...
  4. Ebru Gündeş - Beterin Beteri Var

Ebru Gündeş - Beterin Beteri Var

ebru gündeş senin derdin dertmidir senin derdin dert midir benim derdim yanında hiç kimsede gördün mü böyle dert hayatında otur şöyle yanıma dinle bak dertlerimi anlatınca ağlama deşme benim derdimi beterin beteri var haline şükret dostum yıllardır mutluluğun her gün peşinden koştum daha bir çok derdimi ben sana anlatmadım genç yaşta saçlarımı boşuna ağartmadım tanrım bile unutmuş...
  5. Beteri Var!

Beteri Var!

Yürüyorsun, dört gündür ac! Uzakta Bir kentin ümit isiklari… Kamci gibi yüzünde sakliyorken rüzgar Hangi firina yaklassan Ekmekler az önce bitmis… Beteri var! Okyanusun ortasindaki adada Kirk yillik felaketzedesin… Tepeden gördün: Sahilde bir gemi… Kosuyorsun, kosuyorsun, kosuyorsun… Ta sahile kadar! Heyhat, Gemi, Birkac adim önce gitmis… Beteri var! Tut ki bir kuyunun dibindesin…...

Sayfayı Paylaş