gebe
  1. Sanfora

Sanfora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

AK Partili Belediye Başkanına Kurşun

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Sanfora tarafından paylaşıldı.

Bilecik'in Vezirhan beldesinin Belediye Başkanı Yusuf Fidan, silahlı saldırıya uğradı. Saldırının ardından kaçan zanlı yakalandı. AK Partili Vezirhan Belediye Başkanı Yusuf Fidan, belde meydanında silahlı saldırıya uğradı. Akşam saatlerinde belde meydanında yürüyen başkan Fidan'ın yanına yaklaşan Ali A., bir aracın içinden ateş etti. Fidan, bacaklarına isabet eden saçmalarla yaralandı. Olay yerine gelen kardeşi ve vatandaşlar, tarafından Bilecik Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Başkan Fidan burada tedavi altına alındı.
    Olayın ardından çalışma başlatan güvenlik güçleri, başkanı yaralayan zanlı Ali A.'yı yakaladı. Ali A.'nın Fidan'ı içki ruhsatı vermediği için vurduğunu söylediği iddia edildi.

AK Partili Belediye Başkanına Kurşun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Belediye Baksın :)

Belediye Baksın :)

- aşkım baksana bana + ne var hatice? - aşkım ağlarım ama + ulan noldu gene ya? - aşkım baksana bana + sana belediye baksın - çok komik - aşkım versene bana + çok beklersin selim - aşkım ağlarım ama + geber - aşkım baksana bana aşkım + belediye baksın maaş baqlasın + aşkım baksana bana - bu ara ihtiyacım war sana + aşkım ağlarım ama - iltifat ettim manyak karı.. +...
  2. Cumhur başkanlarımız

Cumhur başkanlarımız

cumhur başkanlarımız cumur başkanlarımız cumhurbaşkanlarımız cumhurbaşkanlarımız isimleri başkanlarımızın isimleri GAZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK...(1881-1938) İSMET İNÖNÜ...(1884-1973) CELAL BAYAR...(1883 -1986) CEMAL GÜRSEL...(1895 - 1966) CEVDET SUNAY (1899 - 1982) FAHRİ S. KORUTÜRK ( 1903 -1987) KENAN EVREN (1918 - ) TURGUT ÖZAL (1927 - 1993) SÜLEYMAN...
  3. Belediye Başkanları Biyografileri

Belediye Başkanları Biyografileri

Bütün biyografiler internetten derleme ve alıntıdır Ali Müfit Gürtuna 1 Haziran 1952 tarihinde Konya’da doğdu.Pendik Lisesi ve ODTÜ İngilizce Dil Hazırlık Okulu’nda okudu.Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’ni bitirdi.Öğrencilik yıllarında gazetecilik yaptı.1976’da TRT Haber Merkezi’nde, 1977’de de TRT’de Parlamento Muhabiri olarak çalıştı.ANAP Kartal İlçe Başkanlığı ile aktif siyasete atılan...
  4. Kurşun

Kurşun

: Kurşun Tüfek kurşunu görmek yerine ulaşan söze, elçiye yahut gıybata, Birinin kendine kurşun atması, o kimseden bir söz getirilmesine, birine kursun atmak, o kimseye adam göndermeye, Kurşunun dosdoğru gitmemesi, gönderilen kişinin yerine varamaamsına, Attığı kuurşunun durmaksızın sürekli gittiğini görmek dünya durdukça devam edecek ad ve şöhrete; Külçe halindeki kurşun mala, kurşun eritmek...
  5. Emekli Sandığından emekli olan belediye başkanları gibi tazminat alabilecek miyim.

Emekli Sandığından emekli olan belediye başkanları gibi tazminat alabilecek miyim.

belediye başkanlarının emekliliği belediye başkanı emekliliği başkanının başkanlarının emeklilik işlemleri emekli başkanlarına makam tazminatı Belediye başkanlığı yapmış SSK emeklisiyim. Bu Kanunla Emekli Sandığından emekli olan belediye başkanları gibi tazminat alabilecek miyim. Kanunun yürürlük tarihinden önce, seçimler neticesinde belediye başkanı olarak görev yapmış olanlardan, Kanunun...

Sayfayı Paylaş