gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ak Sakallı Dede

Konu, 'Karikatürler' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

ak sakallı dede oyunu ak sakallı dede oyunu [​IMG]

2. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ak Sakallı Dede
    :hhh::hhh: vayy ak sakallı dedeye bak
    ellerine sağlık canım

Ak Sakallı Dede konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ak sakallı dede yaktın beni :)

Ak sakallı dede yaktın beni :)

Seneee bu sene, aylardan temmuz, ak sakallı dede, kafamın çakır olduğu bir günde, ne hikmetse rüyama geldi :D Bağ oğul, senin bi ton formun var bi ton siten var gözümüz yok ama içlerinden birisi varki o yok dedi :D Nassı dedem kafam iyi daha sade anlat dedim, tabi oğul dedi, Türkiye' ezilen bir kesim var onlarla ilgili site yok dedi, haa fakirleri unutmadım dedem dediysemde, yüzündeki...
  2. Deniz Toprak - Şu Dere Aka Aka

Deniz Toprak - Şu Dere Aka Aka

Şu Dere Aka Aka Gİdİn Gİdİn Dİbİnde Kum Kalmadi Ama YÜzÜne Baka Baka Gelİn Gelİn GÖzÜmde Nur Kalmadi Aman Bİrİlerİ Bİr Gerİ YavaŞ YavaŞ Gel Berİ Gerdandan Akan Terİ Koy Kadehe Ver Verİ ÖlÜyorum Yaniyorum Yandirma Gelİn Benİ Ördek İsen GÖle Gel Gelİn Gelİn Şahİn İse Kola Gel Aman Hakİkatlİ Yar İsen Gelİn Gelİn El EttİĞİn Yere Gel Aman Bİrİlerİ Bİr Gerİ YavaŞ YavaŞ Gel Berİ Gerdandan Akan...
  3. Günseli Deniz Ağla şarkı sözü

Günseli Deniz Ağla şarkı sözü

Günseli Deniz Ağla şarkı sözleri Günseli Deniz Ağla şarkısının sözü Son dönemlerin popüler şarkıcılarından biri olan Günseli Deniz'in sevilen şarkısı Ağla şarkısınımn sözlerini bu yazımızda sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Ne günahım varmış da sen çıktın karşıma Aslında değmez sana, bu sözler bile fazla Git artık zorlaştırma, bak bitti sonunda Yerin yok buralarda nefes harcama boşa...
  4. Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

Şimdi de Belfie Akımı Çıktı!

belfie akımı, belfie nedir, belfie pozu Sevgili melekler, sosyal medyayı kasıp kavuran selfie akımından sonra şimdi de belfie akımı çıktı :S Dalga geçer gibi değil m, selfie belfie, ama gerçek. Ünlüler arasında başlayan ve yaygınlaşan belfie akımında bu kez poz bel, kalça, basen pozu olarak veriliyor. Kim Kardashian, Kelly Brook, Helen Flanagan gibi ünlü isimlerin bu tip pozlar çekip altına...

Sayfayı Paylaş