gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akar

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada kendisine ait bir çok binalari veya katlari olup onlardan kira topladigini görenin eline büyük miktarda para geçer, veya piyangodan ikramiye kazanir. Kiracilarina basvurdugu halde, kiralarini toplayamadigini gören, büyük bir sikintiya düser.

Akar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlama Palyaço Makyajın Akar

Ağlama Palyaço Makyajın Akar

Yalnızlığımı düğümlüyorum şimdi ayağıma.. Çözülmemecesine bağlıyorum.. Sıkıyorum.. Ayaklarım acıyor. Yüreğime benzetiyorum sonra.. Sıktıkça acıyor! Birbirine dolaşıyor ayaklarım. Düşe kalka yürümeye çalışıyorum.Olmuyor! Düşüyorum da, düştüğüm yerden kalkamıyorum aslında.. Gittikçe batıyorum..Canım acıyor..Ayaklarım dolanıyor..Yüreğim susuyor.. Biliyorum.. Hoşuna gidiyor canımı acıtmak....
  2. ev akarları

ev akarları

Akarlar gözle görülemeyen, çevre koşullarına oldukça dayanıklı olan, sıcak ve nemli ortamlarda kolaylıkla çoğalabilen, ev tozu içinde yaşayan canlılardır. Akarların vücut proteinleri ve dışkıları allerjenik özelliktedir. Akar allerjenleri yastık, yatak, halı ve kumaş kaplı mobilya gibi toz tutan ev eşyalarında yüksek oranda bulunmaktadır. Bu allerjenlerin solunum yolu ile alınması, hastada...
  3. Akar çeşme

Akar çeşme

Güzel günlerin boşa geçirildiğine işarettir. Güzel günlerin boşa geçirildiğine işarettir.Rüyada akar çesme ve akarsu gibi benzerlerini görmek ömrün uzunluguna, tasasiz bir hayat sürmeye isarettir.
  4. Akar International Hotel

Akar International Hotel

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Serdar Akar kimdri

Serdar Akar kimdri

serdar akar kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burda arkadaşlar. Başarılı yönetmen Serdar Akar ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda, sizler için Melek'ler:) Serdar Akar (doğum 1964, Ankara) Sinema yönetmeni, senarist. Kurtlar Vadisi dizisi ve Kurtlar Vadisi Irak filminin yönetmeni. 1985 yılında Bolu Sevk ve İdarecilik...

Sayfayı Paylaş