gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akarsu

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bakınız; Dere, Suyolu,Nehir.Rüyada herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanca işarettir. Herhangi bir su akıntısı görmek, maddi kazanç olarak yorumlanır.Dereden nehre kadar bütün akarsular tertemiz, saydam ise bütün dertlerin geride kalacağına işarettir. Aynı zamanda bilgi, kültür, hikmettir.Rüyada akarsu görmek, ömürle yorumlanir. Rüyasinda akar bir suyun basinda oldugunu görmek, hayatinin düzgün bir sekilde pürüzsüz olarak sürecegine isarettir. Akarsuyun berrak bir sekilde akip gitmesi, ömrünün nese içinde geçecegine delildir. Nehir veya dere sakin, sakin akarken, birden bire suyun kesilip yataginin kurudugunu görmek, ömrünün hastalik içinde geçecegine; suyun siddetle ve kenarlarina tasarcasina delice aktigini görmek, hayatinin çok üzücü olaylarla devam edecegine isarettir. Bir derede sularin çöp ve agaç parçalarini ve agaç yapraklarini sürükleyerek bulanik bir halde aktigini görmek, hayatinda hastalikli günlerin çok olacagina delalet eder.Derede bir kayikla gezdigini görmek, geçimini kolaylikla kazanacagina; kayigin su aldigini ve tehlikeli anlar yasadigini görmek, geçimini zorlukla kazanacagina delildir. Deredeki sularin birdenbire degistigini, su yerine dereden kan aktigini görmek, o yere felaketin gelecegine isarettir. Dereden su içtigini görmek, sagliga; içerken birden bire dereye düsüp boguldugunu görmek, sagliginin bozulacagina delalet eder. Caferi-i Sadik (RA) dere görmeyi üç sekilde yorumlamaktadir: Ömür, geçim ve saglik

Akarsu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bedia Akarsu

Bedia Akarsu

İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde yaptığı dil, kültür ve ahlâk felsefesi çalışmalarıyla tanınan felsefecimiz Bedia Akarsu, 27 Ocak 1921'de İstanbul’da dünyaya geldi. Çapa İlkokulu ve Çapa Ortaokulu'ndan sonra İstiklâl Lisesi'ni bitirdi. Yükseköğrenimini 1943 yılında mezun olduğu İstanbul Üniversitesi Felsefe Bölümü'nde yaptı. Aynı bölümde Ernst von Aster'in yönetiminde başladığı doktora...
  2. Muhlis Akarsu

Muhlis Akarsu

Yoruldum Yorgunum Fazla Gidemem Neler Etti Kahır Beni Zulm Beni Kolay Değil Ben Bu Derdi Çekemem Zalimin Elinde Koydu Hal Beni Akarsuyu Aşka Yaktı Yaradan Ömür Bir Gün Gibi Geçti Aradan İşte Geldim Gidiyorum Dünyadan...
  3. Barış AKARSU

Barış AKARSU

Barış AKARSU;29 Haziran 1979 gününün sabah ezanında o umut dolu gözlerini açarak dünyaya gelir.Annesi HAtice AKJARSU ve babası Selahattin AKARSU`nun ilk evlatları olan Barış Zonguldak`ta doğar.Sevgi dolu bir ailenin sevgi dolu çocuğu olur Barış.Adı gibi Barış dolu bir çocukluğu ve hayatı vardır.Çok sıkıntılar içinde yaşamasına rağmen haytlatını,umutlarını hiç yitirmemiştir,Barış.Yeri gelir...
  4. Hotel Akarsu

Hotel Akarsu

Otel Bilgileri Kapasite: 73 toplam oda, 150 toplam yatak, 1 kral dairesi, 16 balayı suiti, 4 suit oda, 52 standart oda. Deniz manzarası var. Oda Detayları: Direk telefon, müzik yayını, minibar, televizyon, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası. Genel Özellikler: Merkezi klima, split klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, internet , çamaşırhane, ütü,...
  5. Akarsu Resmi, Akarsu Resimleri

Akarsu Resmi, Akarsu Resimleri

Akarsu Resmi, Akarsu Resimleri ekleyin arkadaşalrım baktım beğenmerdim inş siz Akarsu Resmi, Akarsu Resimlerinin güzellerini eklersiniz.

Sayfayı Paylaş