gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Akasya Vampir Olucak

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

oyuncularımızdan Akasya Asıltürkmen'e Avusturya'lı yönetmenlerden filmde oynaması için teklif geldi...
    AVUSTRALYA FİLMİNDE VAMPİRİ OYNAYACAK
    TİYATROCU AKASYA ASLITÜRKMEN, AVUSTRALYA YAPIMI BİR FİLMDE İYİ KALPLİ VAMPİRİ OYNAYACAK.
    "Çok enteresan bir gelişme oldu. Tatildeydim bir telefon geldi. Avustralyalılar Türkiye'de bir film yapmak istiyorlar ama Türkiye'de geçmeyecek konusu" diyen Akasya Asıltürkmen, filmin tamamen Avustralya yapımı olacağını ve Türkiye'deki platoların kullanılacağını söyledi.

Yapımcıların Türkiye'de çekme kararından sonra Türk oyuncuları da oynatmayı düşündüklerini ve kendisini beğendiklerini belirten Akasya Asıltürkmen, deneme çekimine çağrıldığını söyledi ve "Avustralya projesi, Türk asıllı ama artık Avustralyalı olmuş bir ayağı da var işin. Bana vampir prenses rolü geldi. Beğenmişler ama önce aksana bakmak istediler" diye konuştu.

Deneme çekimini de başarıyla atlatan Akasya Asıltürkmen, "Cevap geldi. Beğenmişler. İyi kalpli vampir prenses. Bilmiyorum nasıl olacak ama çok eğleneceğim kesin" dedi.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    tipide müsait he.kızın.

4. dibabi

dibabi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    oh oh yapsınlar valla alacakaranlık gibi klasik vampir filmlerinin dışında biraz daha vampir filmi çekilsin de seyredelim artık

Akasya Vampir Olucak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akasya

Akasya

Yaşanan sıkıntıların sona ermesine, iyilik sahiplerine ya da bir şeyi iyi ve hoş gördüğü halde onu yapmamaya delalet eder.İyi haber alınacağına işarettir. İyi haber alınacağına işarettir.Rüyada görülen akasya, murattir. Akasya agacinin altinda oturdugunu gören, isteklerine kavusur. Akasya dali kopardigini görmek, bir is için bir yere basvurduguna isarettir.Rüyada akasya agaci görmek Yüksek...
  2. Vampir

Vampir

Rüyada vampir görmek , bir yakınınızn sizi fena halde istismar ettiğine işarettir. Rüyada vampir görmek, çevrenizdeki insanların iyiliklerinizi istismar ettiğine yorumlanır. Aşırı sinirli davranışlarınız evliliğinizi tehlikeye düşürecek demektir. Aşırı hırs yüzünden, evlilik hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız.Rüyada vampir görmek, bir dostunuz tarafindan aldatilacaginiza, onunla iç...
  3. Vampir Tarot

Vampir Tarot

vampir tarotu Vampir Tarot'dan Kart görüntüleri Vampire Tarot, Place, Bram Stoker'ın romanı ile 1897 ile başlayan vampir ve Drakula Magick ile gizemin ustaca bir karışımı olarak sunulmuş Tarot dünyasına. Geleneksel 78 kartlara 227 sayfa kitap eşlik ediyor. Major Arcana başlıklar, Mina ve (İmparator), Van Helsing (Hierophant), Wagon (Chariot), Kader Count istisna (Papa),...
  4. vampir renesme

vampir renesme

sevgili melekler inanın bana çok güleceksiniz.size hayal ve rüya karışımı birşey anlatacağım. ben vampir kurt adam filmlerini izlemeyi çok severim resmen tiryakisiyim. birgün bir vampirin bana aşık olduğunu ve beni çok sevdiğini beni hep takip ettiğini hayal etmişimdir. :hıms:düşünsenize vampir renesme:asigim:

Sayfayı Paylaş