gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Akbank yönetimine atama

Konu, 'Ekonomi-Finans-Borsa' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Akbank Yönetim Kurulu Üyeliğine, Citi Markets and Banking’in Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’dan Sorumlu Üst Yöneticisi (CEO) William J. Mills’in atandığı bildirildi. Akbank’tan yapılan yazılı açıklamada, Citigroup Yönetim Kurulu Başkanı ve Akbank Yönetim Kurulu Üyesi Sir Winfried Bischoff’un, Citi’deki diğer sorumluluklarından kaynaklanan iş yükünün fazla olmasından dolayı Akbank’taki görevinden ayrıldığı ve yerine Mills’in getirildiği kaydedildi. Citigroup Üst Yöneticisi (CEO) Vikram Pandit, 2006 yılında Citi’nin Akbank’ın yüzde 20’sine yaptığı yatırımın, Akbank’a, Türkiye’ye ve kendi büyümesine yapmış olduğu stratejik ve uzun süreli bir yatırım olduğunu belirterek, "Bu böyle kalacaktır ve Türkiye’deki büyüme planlarımızın merkezinde olacaktır. Son 16 ay içerisinde kaydedilen ilerlemeden memnunuz. Hissedarlarımızın ve müşterilerimizin menfaati için Akbank ile olan ilişkimizi güçlendirmek ve iki kurum arasındaki işbirliğini derinleştirmek istiyoruz" görüşünü aktardı.
    Akbank Yönetim Kurulu Başkanı Erol Sabancı da, Sir Winfried’e katkılarından dolayı teşekkür ederek, Winfried’in yerine Mills’in atanmış olmasının kendilerini mutlu ettiğini ifade ederek, "Kendisinin bankamıza yapacağı katkıları sabırsızlıkla beklemekteyiz" dedi.

Milliyet

Akbank yönetimine atama konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atam

Atam

ATAM Her yönden esen yelde Sen sen varsın Atam! Yazan elde söyleyen dilde Sen sen varsın Atam! Konya'nın altın başağında Afyon'nun tatlı kaymağında Bir uçtan bir uca vatanımda Sen sen varsın Atam! Ege'de burma bıyıklı efe Yağız dadaş bar oynarken doğuda Bağımsızlığımızın şanlı destanında Sen sen varsın Atam! Ekmeğim, suyum,aşımda Aydınlığa koşan aklımızda Devrimlerle çizilen yazgımızda Sen...
  2. Atamizsin

Atamizsin

~ATATÜRK Yurdumun ünlü boğazı Çanakkale Mavi bir ışık burgu burgu deler karanlıkları Bolayır’da kaygı düştü yüreğine Kanlı günler korkulu günler Maydos’taSabahlardan süzülür dost zaman Mustafa Kemal indi dağ gibi atından Conkbayırı’na vardı yayaVatan millet yüzyüzeydi ölümle“Süngü tak yere yat” buyurdu Memet’eZamanlardan bu buyrukla an kazandı Arıburnu’nda çiviledi düşmanı yere Ağustos...
  3. Bazı evler çocukların yönetimindedir

Bazı evler çocukların yönetimindedir

Bazı ailelerde yönetim çocukların elindedir. Çocuklar ağlama, nazlanma ve sizi kötü hissettirme silahlarını çok iyi kullanırlar. Yönetimi asla çocuklara bırakmayın. Ama onları bütün bütün de söz hakkı olmayan biri konumuna düşürmeyin. Onun uygulanabilir fikirlerine değer verin. Çocuk böylelikle kendi sınırlarını öğrenir. Çocuklarınızı televizyon karşısında savunmasız bırakmayın....
  4. Akbank Kredi Kartı Sahiplerinin Dikkatine

Akbank Kredi Kartı Sahiplerinin Dikkatine

Limango'da 100 tl ve üzeri alışverişlerde +4 taksit imkanı veya şimdi al 2013'te öde fırsatı var. Buyrun inceleyiniz: Duvar Fotoğrafları | Facebook

Sayfayı Paylaş