gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Akbıyık Sultan Kimdir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Akbıyık Sultan Kimdir ? Bana Akbıyık Sultanın hayatı hakkında kısa bilgi verirmisiniz acaba bekliyorum ve tşklerimi şimdiden sunuyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akbıyık Sultan Kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mihrimah Sultan Kimdir?

Mihrimah Sultan Kimdir?

mihrimah sultan kimdir mihrimah sultan hayatı resmi Kanuni Sultan Süleyman'ın tek kızı ve Mimar Sinan'ın büyük aşkı Mihrimah Sultan kimdir... Daha yakından tanıyalım... Mihrimah Sultan (1522–1578) Kanuni Sultan Süleyman ve Hürrem Sultan'ın tek kızı ve 16. yüzyılda Osmanlı İmparatorluğu'nun yönetiminde önemli bir rol oynamış bir prenses sultan. Doğumu ve çocukluğu Mihrimah Sultan 1522...
  2. Mihrimah Sultan Kimdir

Mihrimah Sultan Kimdir

Mihrimah Sultan Kimdir biyografisi hayatı hakknıda yazı baktım bulumadım sitenizde lütfen ekleyin
  3. Akbıyık Sultan Biyografisi

Akbıyık Sultan Biyografisi

Akbıyık Sultan Hayatı Akbıyık Sultan Biyografisi Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Akbıyık Sultan hakkında ve hayatı hakkında merak edilen tüm bilgileri paylaşıyor ve Akbıyık Sultan biyografini aktarıyoruz. Akbıyık Sultan İkinci Murad Han ile Fatih Sultan Mehmed devrinde yaşayan evliyanın büyüklerinden. İsmi, Ahmed Şemseddin’dir. Doğum tarihi bilinmemektedir. 1456 (H.860)...
  4. Aşıklı Sultan Kimdir

Aşıklı Sultan Kimdir

Aşıklı Sultan Kimdir lütfen Aşıklı Sultan hayatı ile ilgili bilgiler aktarır mısınız acaba?
  5. Kösem Sultan Kimdir ?

Kösem Sultan Kimdir ?

Osmanlı Devleti’nde Kadınlar Saltanatı: Kösem Sultan Osmanlı Tarihi konu olduğunda akıllara ilk gelen husus, Osmanlı Sultanlarının kadınların etkisinde kalarak kararlar verdiğidir. Oysa 630 yıllık dev imparatorluk, kurulduğu günden itibaren değil, sadece Kanuni Sultan Süleyman Dönemi’nde kadınlar saltanatına sahne olmuştur. Saraya giren kadınların kimisi aşkları, kimileri iktidar hırsları,...

Sayfayı Paylaş