gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Akgün İstanbul Hotel - İstanbul

Konu, 'Türkiye Otelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Otel Bilgileri Kapasite: 275 toplam oda, 550 toplam yatak, 2 kral dairesi, 8 suit oda, 16 bağlantılı oda, 8 özürlü odası, 241 standart oda. Şehir manzarası var. [​IMG]
    Oda Detayları: Direk telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kablo tv, uydu tv, merkezi klima, duş, küvet-banyo, wc, saç kurutma makinası, suitlerde jakuzi, banyoda telefon.

Genel Özellikler: Merkezi klima, merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, internet , business center, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör, telefonla doktor, bebek bakıcısı, ücretsiz otopark.

Spor&Rekreasyon: Açık havuz, çocuk bölümü, Türk hamamı, sauna, masaj, fitness center, bilardo.

Yeme İçme: Oda kahvaltı, yarım pansiyon, tam pansiyon, kahvaltı salonu, pastane, kafeterya, lobby bar, snack bar, havuz bar, roof bar, restaurant bar. 1 alakart restoran, 2 kapalı restoran (300 pax), 1 balo salonu restoran (500 pax). Osmanlı Mutfağı, Türk Mutfağı, Fransız Mutfağı, vejeteryen mutfağı.

Toplantı ve Kongre: 7 toplantı odası (1200 max. kapasite). Tepegöz, projeksiyon perdesi, beyaz tahta, slide projektör, flipchart, projeksiyon, barkovizyon, ses sistemi, mikrofon, video player, DVD player, televizyon, fax, klima, ışık sistemi. En büyük salon kapasitesi 500.

Konum: Atatürk Hava Alanı 10 km. Şehir merkezinde, havaalanına ücretli servis.

Adres:Adnan Menderes Bulvarı
    İstanbul Topkapı kaynak.ezberim

Akgün İstanbul Hotel - İstanbul konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yusuf Akgun - Korkut

Yusuf Akgun - Korkut

KARAKTER Korkut, okullarda sıkça karsımıza çıkan ?inek? ögrencilerdendir. Suratına iki numara büyük gözlükleri, bir türlü normal insanlarla iliski kuramayan tiplere özgü kendine has aksanı ve insanı çıldırtan sorularıyla, dayanılmaz bir tiptir. Sesi boru gibidir ve sürekli yüksek sesle konusur . Korkut heyecanlandıgı zaman, 8-10 yasındaki sımarık çocuklar gibi konusur, R?leri de...
  2. Akgün Elazığ Otel

Akgün Elazığ Otel

Otel Bilgileri: 4 yıldızlı standartlara sahip olan Akgün Elazığ Otel Şehir merkezinde, Harput Kalesine 10 km, Keban Barajı 45 km, Hazar 30 km, Elazığ Atatürk Hava Alanı 17 km mesafed yer almaktadır. Akgün Otel'in 12 suit oda, 2 özürlü odası, 2 sigara içilmeyen oda toplamda 142 oda, 258 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Otel Akgün oda özellikleri, direk telefon, müzik yayını,...
  3. Muzaffer Akgün - Seçmeler

Muzaffer Akgün - Seçmeler

muzaffer akgün muzaffer akgün kırmızı gül demet demet uçun kuşlar uçun izmire doğru akgun kuşlar izmire doğru indir 1- Kara Bahtım Kem Talihim 2- Kelkitin Altı Bağlar 3- Küçükten Görmedim Ana Kucağı 4- Beyaz Giyme Toz Olur 5- Erzurum Dağları 6- Tanrıdan Diledim 7- Keklik Gibi Kanadımı Süzemedim 8- Uçun Kuşlar Uçun İzmir'e Doğru 9- Kırmızı Gül Demet Demet 10- Çadır Kurdum Gurbet Elin...
  4. yusuf akgün hayranları

yusuf akgün hayranları

yusuf akgün facebook yusuf akgün ve sevgilisi sevgilisi akgünün
  5. Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Cüneyt Akgünden Yeni albüm " KOYU "

Cüneyt Akgün'ün "KOYU" isimli albümü Soulfulworks Records ve EMI işbirliği ile müzik marketlerdeki yerini aldı. Sahne ve stüdyo müzisyeni olarak sayısız konser ve albüm çalışmasının içerisinde yer alan Cüneyt Akgün; bestesi ve sözleri kendine ait 12 şarkıdan oluşan KOYU albümü ile müzik yolculuğuna keyifle devam ediyor... KOYU; evlerinde, odalarında kendi iç dünyalarına yolculuk...

Sayfayı Paylaş