gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Akıl danışmak

Konu, 'A-B' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Rüyada birisine bir is hususunda akil danistiginizi ve onun da size bazi tavsiyelerde bulundugunu görmeniz, bir is yapmak için bazi tereddütleriniz olduguna isarettir. Sizden bir hususta fikir almak için yaniniza tanidik bir kimsenin gelip, akil danistigini görmeniz, o kimsenin sizin hakkinizda fenalik düsündügüne ve arkanizdan birilerinin sizin kuyunuzu kazdigina delalet eder.

Akıl danışmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıl

Akıl

Aklın insan suretinde ya da değişik bir şekilde görülmesi dünyalık bir kısmete, baht açıklığına, mal ve şerefe delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dimağ.)Rüyada akli insan sekline girip, "ben senin aklinim" diyen bir kisi ile karsilasan, büyük ve bilgili kisilerle tanisip konusarak, onlardan hayir ve menfaat görür. Kirmani'ye göre; aklinin insan seklinde karsisina çiktigini gören serefe,...
  2. YüReK ? akıL ?

YüReK ? akıL ?

Yüreğinin götürdüğü yere mi, yoksa aklının götürdüğü yere mi gitmeli insan?
  3. akıl

akıl

akıl ölürmü
  4. bir şey danışmak istiyorum

bir şey danışmak istiyorum

Kızlar, uzun zamandır bu sorunla cebelleşiyorum hangi doktora hangi branşa gözükeceğim bilmiyorum, ancak uzun zamandır bacaklarımda çok ciddi bir ağırlık hissediyorum, özellkle sabah bu yüzden uyanmakta güçlük çekiyorum. Hava değişikliğinden mıdır bilmem ama ben hiç bu kadar rahatsız olmamıştım bu konuda, sanki sabah uyandığımda üstümde çok ağır bir yük varmış gibi ne zaman erken kalkmak...

Sayfayı Paylaş