gebe
  1. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8

akıl veren olur mu :(

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında vufu tarafından paylaşıldı.

akıl veren oyunlar merhaba arkadaslar kafam cok karısık nasıl anlatayım bilemedim.ben asıgım o sanırım degil suan aramıza kısa bir zaman önce mesafe girdi.o işleini fazlasıyla önemseyen bir adam,cogu zaman kendi dertlerinden beni sormak aklına bile gelmiyor,sitem ettigim zamanlarda önce tepki veriyor sonra kendini düzeltmeye calısıyor,bana deger verdigini biliyorum hatta sevdigini ve de cok güvendigini.ama ben emin olamıyorum telefonda kavga etmemek icin beklentilerimi dille getiremiyorum.beni özledigini sevdigini bir kez olsun duymadım yani genellikle ben söylerim o ben de diye cevap verir.benimle ciddi bir ilişki düşündügünü biliyorum ama bunu sanki icimde hissedemiyorum.benden daha sadık daha iyi daha güzel bir kız görmedigini söylüyor beni bu özelliklerimden dolayı seviyor sadece sanki..ne yapmalıyım? ne olur söyleyin.beni (onun tabiriyle) mükemmel bir insan oldugum icin sevsin istemiyorum.beni bütün huysuzlugumla sevsin istiyorum ne yapmalıyım ayrılmalımıyım? yoksa beni fazlasıyla yoran bu ilişkiye devam mı etmeliyim ?

2. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Canım kimse için mükemmel olman gerekmiyor bunu iyi bil.Bence olduğun gibi çık karşısına.Nasılsan çevrendeki kişilere karşı onada öle yap ayrıcalık tanıma üzerine fazla düşme.Bırak sen deme seni seivyorum die sendne duymayınca zamanla o söylecek seni seviyorum die.Emin ol kimse dört dörtlük değil.Bunun içinde sana diyeceğimm olduğu gibi görün.Bence hayat kimse için bişeler yapmaya değmez..Bırak o senin için yapsın..:):):)

3. Moss

Moss Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Senden çok fazla şey gördüğü için, adama işinden başka yapacak bir şey bırakmamışsın :D Meçhule katılıyorum... Bence kendini biraz geri çek......

4. Buseli

Buseli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tatlm bnde meçhule kesinlikle katılıorm =)

5. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    ya aslında sevdigimi özledigimi kısaca duygularımı cok zor ifade eden biriyim nasıl biri oldum anlamıyorum.ben adama yapacak birsey bırakmıyorum cok haklısın canım bundandır dimi bu halleri?

6. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

mossa katılıyorum bende:D ilişkide herşeyi sen yapıyorsun,herşeyi sen düşünüyorsun ve o da bu durumdan dolayı gayet rahat.yazdıklarının her bi kelimesini anlıyorum öncelikle bunu söleyim.kesinlikle bu konuda tecrübem var,ya ben biraz olumsuz düşünüyorum kusura bakma lütfen:S bence bu ilişki fazla yürümez,dediğin gibi gerçektenn iyi niyetli bi insan olduğun için beraber seninle,bence..sana değer veriyo ve seviyodur da ama sanki bi ark olarak.ilerisini düşünüyo ve senin giib birini bulamayacağından emin,bu yüzden bitiremiyo da.hani dmeişsin ya benmle ciddi düşündüğünü biliyorum ama hissetmiyorum diye,bence en önemli şey senin ne hissediyo olduğun.bu konuda hissettiklerine kulak ver derim ben,ne hissediyosan sonuda malesef o oluyo.umarım herşey gönlünce olur...

7. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    sehirlerimiz ayrıldı ve giderken beni bekle dedi eger seviyorsan biraz sabırlı olup beni beklersin dedi simid ayrılırsam bu seferde sabredemedi der off offf

8. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Canim seni,sadece sen oldugun icin sevmeli,dertlerin oldugunda,sevinclerin oldugunda yaninda olmali.Seni sadece onun istedigi gibi oldugun icin seviyorsa,gercek bir sevgi degildir bu,sadece onun kalibina uyuyorsun.

9. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Bundandır demi demen bilee halen farkında olmaman bazı şeyleri.Erkekler anneleri gibi davranan akdınlardan uzak dururlar..Benceee seni seviyorum diyeceğineee beni seviyormusun dee..seviyorum derse sende bende dee..Dediğim gibi kuzummm aşkta taktik önemlidir.Knedini bir futbol sahasında düşün rakibin duyguların kalede sevdiğin.Ne kadar gol atarsann emin ol o kadar tadı kaçar.Bırak herşey 1 yada 2 golle kalsın fazlasıı gerekmez..Bırakta birazda o snein kalene gol atsın....

10. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    :) beni seviyormusun özlüyormusun deme gafletinde bulundum birkac kez,seviyorum tabi karsılık bekler gibi sordugumda hosuna gitmiyormus beyimizin

11. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Amann ben döverim öyle adamı sende deme hiç bişe sorma..Bırakk o üzerine düşsün.Kendini bunaltmaya değmez bence...

12. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    sagolun arkadaslar öyle karısık ki kafam acıldım size biraz daha iyiym sanki

13. vufu

vufu Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    8
    IvluTLuLuK sen de mi benzer seyler yasadın hissettin?

14. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

canım kim ne yaşadı bilmiyorum ama,hani yanlış anlaşılmasın kesinlikle bilmişlik taslamak istemiyorum ama okuduğum kadarıyla kesinlikle evet bende böle birşey yaşadım.aynı bile diyebilirim.yalnız cnm şu varki senin ve onun yaşını,ve ne iş yaptıklarınızı bilmiyorum.hani açıkcası bilsem daha da yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.dediğim gibi hislerine güven bence.eğer ciddi ama ben hissetmiyorum diyorsan üff ya dilim varmıyo ama bitir bence.

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Ne desem bu konu icin yalan olur gibi geliyor,sevgi karsilik beklemeden sevilendir,iyilik karsilik beklenmeden yapilandir..bunlar dogruda olsa,insan sevgide karsilik ariyor ve sevilmeyi bekliyor.Kimse birini seviyor diye ona gozu kapali baglanacak degil.Sen de seviyorsun,ama bazen sadece kuru sevgi yetmiyor,ask daha cok sey istiyor.Zor gununde yaninda olmayi,derdini ,kederini,sevincini paylasmayi bekliyor.Oyle olmasa sadece sevgi derdik bu siradan bir arkadasinda olabilir,sevdigin kisi siradan bir arkadasin olmadigini gore ondan beklentilerinin yuksek olmasi gayet dogal...Simdi sira sende guzelce oturun konusun,sen ne istiyorsun anlat,birsey kaybetmezsin,devamli onun istedigi kalipta yasamaktan iyidir.Belkide guzelce samimi bir sekilde duygularini anlatmam ise yarar.

akıl veren olur mu :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıl

Akıl

Aklın insan suretinde ya da değişik bir şekilde görülmesi dünyalık bir kısmete, baht açıklığına, mal ve şerefe delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dimağ.)Rüyada akli insan sekline girip, "ben senin aklinim" diyen bir kisi ile karsilasan, büyük ve bilgili kisilerle tanisip konusarak, onlardan hayir ve menfaat görür. Kirmani'ye göre; aklinin insan seklinde karsisina çiktigini gören serefe,...
  2. Ablam olur musun?...:(

Ablam olur musun?...:(

Küçüklüğümden beri hep keşke demişimdir.... Keşke bi ablam olsaydı... Derdimi anlatabilicem, sıkıntımı paylaşabilicem bi ablam olsaydı... Sevincimi paylaşabilicem bi abla... En basitinden kıyafetlerimi paylaştığım... Bi abim var ama ona ne anlatabilirim ki... Anlattım aslında ben ona bi sevdiğimin olduğunu söyledim konuşmaya çalıştım ama abi ya hani dinlemedi kestirdi attı kızdı, bağırdı...
  3. Ne olur akıl verin

Ne olur akıl verin

Arkadaşlar ben yeni üyeyim benim adetim geçen ay temmuz 14 de olmuştu bu ay hala olmadı 15 gün geçti adetim 10 gün geçtiğinde evde test yaptım negatif çıktı.idrar testi olan gebelği göstermediği oluyormu acaba hamilemiyim ne olur akıl verin
  4. Cildinize Zarar Veren Alışkanlıklarınızı Biliyor musunuz?

Cildinize Zarar Veren Alışkanlıklarınızı Biliyor musunuz?

cilde zarar veren maddeler, cilde zarar veren alışkanlıklar, cilde neler zarar verir Sevgili melekler, cildinize o kadar özen gösteriyor. bakımlar uyguluyor ancak bir türlü istediğiniz sonuçları alamıyor musunuz? Belki hiç aklınıza gelmedi ama bunun sebebi gün içinde uyguladığınız ve size gayet sıradan gelen alışkanlıklarınız olabilir. Cilt bakımı yaparken bu alışkanlıklarınızı mutlaka...
  5. yardimci olur musunuz

yardimci olur musunuz

Arkadaslar 19 temmuzda adet oldum idrar ve kan testi yaptirdim negatif cikti kendimi hazirlamistim hamilelige ama daha adet olmadim acaba gec dollenme olmus olabilirmi

Sayfayı Paylaş