akıl veren olur mu :(

Amann ben döverim öyle adamı sende deme hiç bişe sorma..Bırakk o üzerine düşsün.Kendini bunaltmaya değmez bence...

IvluTLuLuK sen de mi benzer seyler yasadın hissettin?

canım kim ne yaşadı bilmiyorum ama,hani yanlış anlaşılmasın kesinlikle bilmişlik taslamak istemiyorum ama okuduğum kadarıyla kesinlikle evet bende böle birşey yaşadım.aynı bile diyebilirim.yalnız cnm şu varki senin ve onun yaşını,ve ne iş yaptıklarınızı bilmiyorum.hani açıkcası bilsem daha da yardımcı olabileceğimi düşünüyorum.dediğim gibi hislerine güven bence.eğer ciddi ama ben hissetmiyorum diyorsan üff ya dilim varmıyo ama bitir bence.

Ne desem bu konu icin yalan olur gibi geliyor,sevgi karsilik beklemeden sevilendir,iyilik karsilik beklenmeden yapilandir..bunlar dogruda olsa,insan sevgide karsilik ariyor ve sevilmeyi bekliyor.Kimse birini seviyor diye ona gozu kapali baglanacak degil.Sen de seviyorsun,ama bazen sadece kuru sevgi yetmiyor,ask daha cok sey istiyor.Zor gununde yaninda olmayi,derdini ,kederini,sevincini paylasmayi bekliyor.Oyle olmasa sadece sevgi derdik bu siradan bir arkadasinda olabilir,sevdigin kisi siradan bir arkadasin olmadigini gore ondan beklentilerinin yuksek olmasi gayet dogal...Simdi sira sende guzelce oturun konusun,sen ne istiyorsun anlat,birsey kaybetmezsin,devamli onun istedigi kalipta yasamaktan iyidir.Belkide guzelce samimi bir sekilde duygularini anlatmam ise yarar.

Bazi seyler kendiliginden gelisir,plansiz,programsiz olur,kendini iyi hissettigin ve duygularindan emin oldugun bir gun kendini bu konusmanin icinde bulursun nereden nasil baslasam diye dusunme bence ne hissediyorsan soyle,insallah hayirlisi olur.Unutmaki insanlar konusa konusa anlasir,senin ne hissettigini bilmesi yararli olabilir.duygularini saklayip biranda patlamak daha kotu.

durumun cok karısık ALLAH yardımcın olsun ...

bencede annenle konusmayı deneyın . en ıyısı bu olur kabul etmezse gızlı gızlı evlenmeyı dusunursunuz suclu olan sen olmazsın sonuzta annene gıdıp yardım istemıs olursun

canım kesinlikle seni sen olduğun için sevmeyen biriyle birlikte olma...kaldı ki anladığım kadarıyla geleceği düşünüyorsunuz hayatta sürekli kendinden taviz veremezsin... biraz geri çekil ki senin değerini anlasın senin kendine verdiğin değerden daha fazlasını sana verebiliyorsa gerçekten seninle bi hayata hazırdır ama veremiyorsa da yolu açık olsun :)

Geri