gebe
?

şuanki evliliginiz nasıl

1. pişman degilim

100,0%
  2. pişmanım

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

akıl verin anketi

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında Ebrar tarafından paylaşıldı.

sevdigi kişiyi ailesini dinlemeyip alanlar durumlarınız nasıl bana kısacık yazın :u020:

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: akıl verin anketi
    ben başlıyorum ablacım :minik:benim nişanlımı teyzesının kızı ile evlendiriceklerdi ne yaptı ne etti beni aldı:seker::seker:

3. Ebrar

Ebrar Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

canım şuan nasıl evliliginiz ankete cvplarsınız sevinirim hem buarada
    teşekkürler

4. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Hmm ben yazini oklumadan oyladim :D
    Pardon ikimizin aileside karsi cikmadi evlenmememize.........

5. selma sarıhan

selma sarıhan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende katılmak istiyorum benim eşimi ailem hep erteliyodu dur işte dayısı köyden gelecek ,işte hiç çeyizi yok .yok dantelleri bitmedi falan gibi valla 18 doldu kaçtık 5 yıllık evliyim

akıl verin anketi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıl verin bana nolur

akıl verin bana nolur

arkadaşlar öncelikle şimdi eşim güvenlik işine geri döndü ilk evlndiğimizdede güvenlikti ama yanımda kayınvalidem vardı geceleri korkmuyodum ama şimdi kimse yok burda tek basımayım eşimde gece güvenliğinde hastanede çalısıyo ne yapıcam geceleri oğlumla ikimiz kalıyoruz sabahı sabah ediyorum bana bi akıl verin lütfennn :(
  2. akıl veriN :S

akıl veriN :S

meraba meLEk abLAlarım siz büyükSÜnüz da ei biLİrİSiniz ve daha Geniş çapLı dÜşüNÜrSnz bn 3. sınıfa kadar marmara adsında oturDum orda olcay die birini severdim oda bni severdİk çocukLuk aşkı işte ordan taŞınDık ve şuan sakarya da oturuorzaradan 8-9 yıL geÇTİ bn ramazn bayramında adaya gttim birBİrimizİ görDk ama konuşmaDık sonra bu bnm numaramı buLmuş snra konuşmaya baŞLaDık ona karşı sevGİm...
  3. akıl verin kızlar

akıl verin kızlar

merhaba kızlar benim bir derdim var. eşimin ailesiyle aynı apartmandayıs görümcemde var benle yaaşıt.daha önce küsüp barıştığımız oldu sonrası iyi gitmiyor bende hamileyim şimdi tabiki onun gerginliğide var. laf sokup duruyorlar mesela yok bize benziycek yok bizim tarafa ceker canım sıkılıyor acıkçası görümcem de çok cahil salak salak tavırları var son demlerimi yaşıyorum eşim ailesiyle...
  4. Akıl verin lütfen

Akıl verin lütfen

yardım edin lütfen açtığım başlıktaki konuya hiç bir melek cevap vermek istemedi sanırım konuyu silmek istiyorum bu kouda yardım edin lütfen
  5. Ne olur akıl verin

Ne olur akıl verin

Arkadaşlar ben yeni üyeyim benim adetim geçen ay temmuz 14 de olmuştu bu ay hala olmadı 15 gün geçti adetim 10 gün geçtiğinde evde test yaptım negatif çıktı.idrar testi olan gebelği göstermediği oluyormu acaba hamilemiyim ne olur akıl verin

Sayfayı Paylaş