akıl verin kızlar

pissicikkk

Yeni Üye
Üye
akıl verin kızlar
merhaba kızlar benim bir derdim var. eşimin ailesiyle aynı apartmandayıs görümcemde var benle yaaşıt.daha önce küsüp barıştığımız oldu sonrası iyi gitmiyor bende hamileyim şimdi tabiki onun gerginliğide var. laf sokup duruyorlar mesela yok bize benziycek yok bizim tarafa ceker canım sıkılıyor acıkçası görümcem de çok cahil salak salak tavırları var son demlerimi yaşıyorum eşim ailesiyle konuşmasa menun olacak tipten napayım yaa çok fenalardayım ben nasıl tepki göstereyim nasıl tavur sergiliyeyim nolur yardım edin:shootout:

canım bak sımdı bence onun sevıyesıne dusme derım esınle konusabılırsın en azından yanı sana nasıl laf soktugunu felan soyleyebılrsın eger esın ıdare et derse sole yanı tabıkı bana benzıcek ben onun annesıyım dee yanıı madem o kotuu

canım bencede eşinle konuş onların sana söyledikleri herşeyi eşine anlat ..vee kafana takmamaya çalış umursama yani yoksa kendinide yıpratmış olursun canım ...:)

eşime söylüyorum konuşmayalım o zaman diyor bende gerçekten gerginim herşey batıyor zaaten aynı şekilde bendemi laf soksam yada onları yok mu saysam

evet balım ben sinir oluyorum iyice çok geriliyorum bir karar vermem lazım eşime vur diyorum öldürüyor miisal ya bende onlarla çata çat konuşçam yada sabretçem bebeğimi kucağıma aldıktan sonra elimden geleni ardına koymıycam daha 6 ay var

canım benim hamile olduğun için hormonların değişiyor ve iki katı hassaslaşıyorsun.Bence sana birdaha senin canını sıkacak bi şekilde konuşursa,öncelikle onu uyar.durumunun hassasiyetinden bahset ''sen kötü amaçla söylemiyorsun biliyorum ama sen de bana biras destek ol''ileride bu süreçleri oda yaşayacak bunlardan bahset öncelikle iyi bi adım at.bayan bayanı anlar...eğer bu konuşmaların da yeterli olmazsa eşine durumdan haberdar edersin.hem böylelikle sen elinden geleni de yapmış olursun.bence bu konuşma görümceni ikna edecektir oda bayan ve sen nihayetinde onun yeğenini taşıyorsun.Bence iyi niyetini görünce o utanacak....Allah sağlıklı doğum nasip etsin..

Aman canim ya bosver duymamazliktan gel,soylediklerini onemseme,bir sey yokmus gibi davran,sinirin yada sinir yapmanin sana zarari var.Dunyada seninle ayni sorunu yasayan bir cok kisi var.Bunlar olan sorunlar,keske olmasa fakat oluyor.Yeri geldiginde sende caktirmadan laf sokarsin herseyin bi zamani var acele edip kimse ile kavgali olma.Rahatina bak,bebegini dusun.Sana senden hayir var,onlarida kendi hallerine birak.

canım bence konuşan konuşsun..sen kendini ve bebişini düşün..boşfer kaynanayı ve görümceyi onlar konuşur konuşur susarlar :D bu arada rabbim kolay doğum versin..bebeğiniz size bağışlasın

Geri