gebe
  1. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

akıl veriN :S

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında pofuduq_she tarafından paylaşıldı.

meraba meLEk abLAlarım siz büyükSÜnüz da ei biLİrİSiniz ve daha Geniş çapLı dÜşüNÜrSnz bn 3. sınıfa kadar marmara adsında oturDum orda olcay die birini severdim oda bni severdİk çocukLuk aşkı işte ordan taŞınDık ve şuan sakarya da oturuorzaradan 8-9 yıL geÇTİ bn ramazn bayramında adaya gttim birBİrimizİ görDk ama konuşmaDık sonra bu bnm numaramı buLmuş snra konuşmaya baŞLaDık ona karşı sevGİm yeniDen başLADı çok seviorum kasımın 1inDE çıkmaya başLADık haLA çıkıoruz DEĞişik isimLİ bi msn açtım onuda ekLEdİm merak ettim ne tepki veriri asılırmı fLAn Dİe konuşmaya başLADık işte asıLmaDı hatta tam tersİ olDu bnm sevdiğim var onudan başkasını görmüor gözLERim faLAn dEDİ ve bi ara aramız da yeni DÜzeLDİ başımı beLAya sokmayın DEDİ ama bis son 4-5 günDÜr kavga etmioruz bu bni şüpheLEnDİrio bni aLDAtıomu Dİe asLında ona güvenİorm ama onu tanıyanLAr faLan anLAtıoDu çok çapkın Dır da faLAnDır da fulun ya sİzce bni aLDaTıo muDur ya kafayı yiycem onu çok seviorum :S:S:S:S:S

2. sihir_perisi

sihir_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: akıl veriN :S
    cnm herkezin sözlerne bkma sen hem yeterince tanımadınmı bşkalarına inanıyorsan güven yoktur güven olmayan bir ilişkidende hayır beklenmezki:(

3. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ewt DoğRu ama ne BİLİm yha :S:S:SS kafam karışık

4. sihir_perisi

sihir_perisi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

iyce düşün cnm :)

5. ece_ece

ece_ece Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    iyi düşün güzelim bizim fikirlerimiz kadar senin fikrinde önemli kalbini dinle

6. mine hanım

mine hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

:party:bence artık bibirinizi iyice tanımaya başladınız da ondan kavga falan etmiyorsunuz!Bu seni aldattığını gösterir mi hiç?Sen karşındakinden önce kendine güven ,gereksiz kıskançlık yapıp hele birde bunu ona yansıtırsan işte ozaman herşeye hazırlıklı ol!Onun için RAHAT OL sen tatlım.

7. Misafir

Misafir Forum Okuru

başkalarının ve bizlerin fikirlerinin ne önemi var? aşk senin aşkın başkaları ne hakla yorum yaapr ki sen bi şeylerden şüphe ettiysen peşine düş yok sadece kavga etmiyorsunuz diye bu düşünceye kapıldıysanda,eee artık kendine gel :D:D biz kadın milleti de şaştık yani kavga ederiz altında acaba aldatıyormu etmeyiz yine acaba aldatıyormu :D:D kavga etmediğinizde canın sıkılıyorsa kavga çıkart iyi gelir :D:D

kimsenin lafına bakma mantığını dinle ve kalbine mantığının sesini yansıt ;)

8. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

çok teşekkürLEr ama şunu yazmayı unutmuşum bn :S DÜn msn e girSEne Dİe msj attım giREn çıkıan yok ama o meğerse msn deymiş ve bnLE kounummuyormşşç.dışıymış ayyy kafayı yiycem yha :S:S:S:S

9. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

bunun başka bi açıklaması olabiLİrmi sizCe yha :S:S

10. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

başkasını dinlerme .. hem başkasına ansı güveniyosun ki ya seni istemeyen kişilerse eğer sevgili,en güvenmiyosan onlarada güvenme... sen deneme yöntemini kullanmışlsın bile:D yine yaoparsın akıllı kıza mbenziyosun Bahtın açık olsun

11. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

canım bence en güzeli al karşına konuş adam akıllı rahatsızlıklarını dile getir tepkisini ölç konuşmalarından anlayacaksındır zaten ama yüzyüze konuşacaksın ki tavırları nasıl diye analiz edeceksin ben her zaman açık konuşulmasından yanayımdır bu şekilde birbirinizi daha iyi anlarsınız yürümüyorsa yürümez zorla ite kaka bi ilişki olmaz duygularınıza harcanan zamanına yazık olur daha gençsiniz yıpratmayın kendinizi.

12. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

bence de aşk senin aşkın. ne istiyorsan onu yap canım aklında şüphen varsa bunları açıkla herşeyi ortaya koy işine gelirse yap şüphe her zaman insanın içini kemirir. eğer şüphe ediyosan ve acı çekiyorsan yaşın genç kafanın dinç olacağı ilişkilerde bulun ama dediğim gibi herşeyi baştan açık açık konuşmalısın :kiss:

13. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

içinde bir süpheyle nereye kadar canım ne kadar huzursuz oldugunu tahmin edebiliyorum bencede konusmak ve işin dogrusunu ne olursa olsun ögrenmek gerisi de sana kalmış kendini çok yıpratma belki boş yere üzülüyorsundur belkide tahmin ettigin gibidir ama ne oldugunu ögrenmelisin canım kendini üzme olur mu:6:

14. pofuduq_she

pofuduq_she Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hepinİze tşekkür eDİorum dediğiniz gibi yapıcam alıcam karşıma konuşucam çok korkourum acı çekmekten onun bni sevmediğini düşünmekten ama olsun sonradan daha çok acı çekmektense şimİD fazla bağlanmadan acı çekmem da iidir of of ne dertli başım varmış tekrardan hepinize teşekkür ediorum :kiss::kiss::kiss::kiss::)

15. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

aferin bak bu düşüncen güzelll bu şekilde yoluna devam et :)

akıl veriN :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıl verin bana nolur

akıl verin bana nolur

arkadaşlar öncelikle şimdi eşim güvenlik işine geri döndü ilk evlndiğimizdede güvenlikti ama yanımda kayınvalidem vardı geceleri korkmuyodum ama şimdi kimse yok burda tek basımayım eşimde gece güvenliğinde hastanede çalısıyo ne yapıcam geceleri oğlumla ikimiz kalıyoruz sabahı sabah ediyorum bana bi akıl verin lütfennn :(
  2. akıl verin anketi

akıl verin anketi

sevdigi kişiyi ailesini dinlemeyip alanlar durumlarınız nasıl bana kısacık yazın :u020:
  3. akıl verin kızlar

akıl verin kızlar

merhaba kızlar benim bir derdim var. eşimin ailesiyle aynı apartmandayıs görümcemde var benle yaaşıt.daha önce küsüp barıştığımız oldu sonrası iyi gitmiyor bende hamileyim şimdi tabiki onun gerginliğide var. laf sokup duruyorlar mesela yok bize benziycek yok bizim tarafa ceker canım sıkılıyor acıkçası görümcem de çok cahil salak salak tavırları var son demlerimi yaşıyorum eşim ailesiyle...
  4. Akıl verin lütfen

Akıl verin lütfen

yardım edin lütfen açtığım başlıktaki konuya hiç bir melek cevap vermek istemedi sanırım konuyu silmek istiyorum bu kouda yardım edin lütfen
  5. Ne olur akıl verin

Ne olur akıl verin

Arkadaşlar ben yeni üyeyim benim adetim geçen ay temmuz 14 de olmuştu bu ay hala olmadı 15 gün geçti adetim 10 gün geçtiğinde evde test yaptım negatif çıktı.idrar testi olan gebelği göstermediği oluyormu acaba hamilemiyim ne olur akıl verin

Sayfayı Paylaş