gebe
  1. arfe

arfe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    21
    Ödül Puanları:
    0

akıllı bebek eğitim seti

Konu, 'okul öncesi eğitim' kısmında arfe tarafından paylaşıldı.

AKILLI BEBEK

Tüm uzmanlar çocuğun zeka gelişiminin
    anne karnında başladığı konusunda birleşiyor. Bebeğin 9 aylık oluşundan itibaren
    kullanılan bu harika setle ona ilk kavrama becerilerini kazandırabilir ve onun
    zeka gelişimine büyük katkıda bulunabilirsiniz...

Akıllı Bebek Eğitim Seti, çocuğunuzun kavramayla ilgili becerilerini artıracaktır; hayal edebilme, uzaklıkları algılayabilme, sanatsal ve matematiksel düşünebilme, detayları çözebilme ve daha fazlası...

Dünyanın dört bir yanındaki büyüme ve büyütme tarzları dikkate alınarak küresel bir perspektifle hazırlanan Brainy Baby - Akıllı Bebek VCD'leri, çocuğunuz için rengarenk bir dünyanın kapılarını aralıyor. Her VCD ona farklı bir öğrenme serüveni sunuyor.

Ayrıca Dr. T. Berry Brazelton, Dr. J. Felton Earls, Dr. Bruce Perry, Irving Harris, Dr. April Binasich ve Dr. Barbara Bowman gibi önemli beyin gelişimi araştırmacılarının görüşlerini ve deneyimlerini içeren Gelişmenin On Temel Taşı VCD'si ile çocuğunuzun ilk yıllarında onun zihinsel gelişimine yardımcı olmanın en güvenilir yollarını öğreneceksiniz.
    Bu setin içinde bulabileceğiniz VCD'ler;

Abece,
    Şekiller ve Renkler,
    Sayılar,
    Hayvanlar,
    Sağ Beyin,
    Sol Beyin,
    İngilizce,
    Gelişmenin On Temel Taşı.

akıllı bebek eğitim seti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinize tuvalet eğitimi verin

Bebeğinize tuvalet eğitimi verin

Birçok anne baba çocuğunun tuvalet eğitimine ne zaman başlamaları gerektiği konusunda kararsız kalırlar. "Çocuk tuvaletini ne zaman söyleyecek?" , "bez bağlamaktan ne zaman kurtulacağız?", "tuvalet terbiyesine ne zaman başlamalıyız?" gibi sorularla oldukça sık karşılaşıyoruz. Oysa çocuğun tuvalet terbiyesine başlamak için belirli bir yaş yoktur. Çocukların büyük...
  2. Taç Bebek Uyku Setleri

Taç Bebek Uyku Setleri

taç bebek uyku setleri taç bebek uyku seti setleri seti ankara bebişlerinize
  3. Bebekler İçin Uyku Setleri

Bebekler İçin Uyku Setleri

bebek uyku setleri ben 10 uyku setleri ben 10 seti benten seti ben10 Bebek odası için uyku seti düşünüyorsanız bu konu size göre. Renkler konusunda size yardımı olacaklartır. Hepsi birbirinden güzel birbirinden tatlı. İçindekiler onlardan da tatlı olur :utan:
  4. Bebek Karyolası, Bebek karyola seti

Bebek Karyolası, Bebek karyola seti

Mobideko.Com sizler için bebek karyola setini incelemiş. İstikbal Mobilya'nın üretmiş olduğu bu bebek setlerine bakmadan karar vermeyin meleklerim üzülmeyin :D:D Diğer Resimler ve Konu Bilgisi İçin TIKLAYINIZ
  5. 2014 Bebek Karyola Uyku Setleri

2014 Bebek Karyola Uyku Setleri

En Modern Bebek Karyola Uyku Setleri 2014 Bellona Bebek Karyola Setleri En Yeni Bebek Karyola Uyku Setleri Bebek odası dekorasyonları hepinizin en sevdiği ve dekore etmekten mutluluk duyduğu dekorasyon çeşitlilikleri arasında yer almaktadır. Özel tasarımcılar tarafından özenle tasarlanan bebek odası uyku setleri sizlerin en modern oda dekorasyonları yaratabilmeniz adına sizlere sunulmaktadır....

Sayfayı Paylaş