gebe
  1. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63

Akıllı Günlük Kadın Pedi

Konu, 'Kadınca' kısmında zuzumm_ tarafından paylaşıldı.

kadın pedi kadın pedi kullanımı günlük ped kullanımı [​IMG]

Genesis İlaç, bir ilki gerçekleştirerek, bayanlara genital akıntı sorunu ile karşılaştıklarında, teşhis ve tanı kolaylığı sağlayan Vi Sense isimli günlük akıllı ped ürünü satışa sundu.

Özellikle yaz aylarında deniz ve havuz yoluyla geçebilecek mikroplar için Vi Sense en öncelikli tanı ürünü özelliğinde.

Rahat bir günlük ped şeklinde olan VI SENSE akıllı pedin içinde renkli pH indikatörü içeren özel bir polimer bulunur.Bu polimer kullanımdan önce sarımsı renktedir.Akıntıyı analiz ederek renk değiştiren bu ped kullanıcıya bilgi verir.
    Mavi dönüşmüş bir renk alırsa kullnıcıda bir enfeksiyon olabileceğini işaret eder.Ve kullanıcının bir doktora başvurması için yönlendirir.

Kullanımdan sonra sarı bir renk oluşmuşsa akıntı normal sınırlar içinde olduğunu ve basitçe tedavi edileceği anlaşılır.Vajinal ph düşürücüler ile bu akıntı kolayca giderilebilir.

Alanında ilk olan Akıllı Günlük Ped Ürün oluşabilecek bir hastalığı erkenden öğrenmeyi sağlıyor.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hmm gerçekten güzel bir ürünmüş canım teşekkürler.

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cidden de çok akıllı bir pedmiş :D Yakında umarım konuşan pedlerde üretirler :D:D

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

hahaha hahaha değiş beni değiş beni die mi :D

5. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Akıllı Günlük Kadın Pedi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

kadın pedi üreten firmalardan özür dilerim:)

ped numarası ped numaraları numaraları kaçtır yaklasık 7 yasında iken ilkokul 2. sınıfa gidiyorum. annemin dolabını karıstırmayı seviyorum ve yine öyle birgün annemin dolabında kadın pedi gördüm.tabi ne işe yaradıgını ne oldugunu bilmiyorum ama çok hosuma gitti ve adını da kalın naylonlu mendil taktım(onunla burun silinir die biliyorum)anneme sordum bu ne dedim büyüyünce ögrenirsin dedi eee...
  2. Akıllı kadın olun

Akıllı kadın olun

akılı kadın oyunu akıllı kadın oyunu zeki en güzel kadınlar akıllı olmak Bence akıllı kadın kendine güvenen kadındır.Akıllı bir kadın en zor sorunlar karşısında bile doğru kararı verir. Zaten akıllı kadın olmanın altın kurallarından biri de ilişkideki kriz anlarını, kıvrak zekâsını kullanarak kolay bir şekilde atlatabilmektir. Peki, bunun için nelere dikkat etmek gerekir?İşte dikkat etmeniz...
  3. Anion pedi kadın sağlığın en büyük yardımcısı

Anion pedi kadın sağlığın en büyük yardımcısı

hanımlar merhaba kadın sağlığının en büyük yardımcısı olan anıon pedin satış temsilcisiyim bu konuda görüşmek ve benimle çalışmak istermisiniz 1-Bağışıklık sistemini güçlendirir 2-Metabolizmayı geliştirir 3-İltihabı tedaviye yardımcı olur 4-Koku önler 5-Stersi azaltır 6-Yorgunluğu azaltır 7-Bakteriyi önler 21.yüzyılın baş döndüren hızlı yaşam şartlarında, biz bayanların en büyük...
  4. Günlük Pedleri Nasıl Kullanmalıyız?

Günlük Pedleri Nasıl Kullanmalıyız?

günlük pedlerin kullanımı günlük pedlerin zararları günlük pedlerin yan etkileri Hemen hemen her bayan günlük pedleri kullanmaktadır. Bazen bu günlük pedler akıntıdan sizi korumak yerine enfeksiyonlara neden olarak hastalıkların oluşmasına neden olabilir. Günlük pedleri eğer kullanıyorsanız uzmanların önermiş olduğu ve sağlığınız için bu çok önemli bilgilere mutlaka göz atmanızı tavsiye...
  5. Neo-Comfort Yıkanabilir Kadın Pedleri Hakkında Bilgiler

Neo-Comfort Yıkanabilir Kadın Pedleri Hakkında Bilgiler

neo comfort yıkanabilir pedler, neo comfort yıkanabilir kadın pedi, neo comfort kadın pedi Sevgili melekler, kadın sağlığında önemli bir yeri olan hazır pedler yerine yıkanabilir pedi tercih edenler için üretilen Neo Comfort yıkanabilir pedlerle kadınlar artık özel günlerini daha sağlıklı geçiriyor. Petek dokusu ve pamuklu yapısıyla cilde hava da aldıran NeoComfort yıkanabilir pedler,...

Sayfayı Paylaş