gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Akıllı ipten uygulanan örgü bebek yelek modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Sonbahar ve kış ayların da bebekler için oldukça kullanışlı olan yelek modelleri bebek örgü modelleri arasın da trend olmaya devam ediyor. Akıllı iple örülen bebek yelek modellerinden oluşan görseller sizlerle;
    akıllı ipten yelek (1).jpg akıllı ipten yelek (2).jpg akıllı ipten yelek (3).jpg akıllı ipten yelek (4).jpg akıllı ipten yelek (5).jpg akıllı ipten yelek (6).jpg akıllı ipten yelek (7).jpg akıllı ipten yelek (8).jpg akıllı ipten yelek (9).jpg akıllı ipten yelek (10).jpg akıllı ipten yelek (11).jpg akıllı ipten yelek (12).jpg akıllı ipten yelek (13).jpg

Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek yelek modelleri

Bebek yelek modelleri

Değişik kız ve erkek bebek yelek modelleri.
  2. Sakallı İpten Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri arıyorum ben rengi modeli fark etmez yeter ki güzel şık modeller olsun bacılar:)
  3. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)
  4. Çiçekli Kız Bebek Yelek Modelleri 2016

Çiçekli Kız Bebek Yelek Modelleri 2016

Bebeklerin doğumdan itibaren gereksinimleri olan örgü modelleri onları serin ve soğuk havalar da koruduğu gibi kıyafetlerini tamamlayan şık kombinler de oluşturuyor. Sizler için bu yazım da örgü modellerin de sıklıkla tercih edilen çiçek motiflerinin kullanıldığı kız bebek örgü yelek modellerini paylaşıyorum. Yelek modelleri özellikle bebeklerin uykudan sonra mutlaka üstlerine giydirilmesi...
  5. Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri

Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri

Anne babaların en değerli varlığı şüphesiz ki çocuklarıdır. Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra annelik içgüdüsü ile onu daha doğmadan anne karnın da koruma altına alarak bebeğiniz için en iyisini ve doğrusunu düşünürsünüz. Hamilelik de başlayan bebek hazırlığı için de yer alan bebek örgü modelleri, cinsiyetin kesinleşmesinden sonra farklı renk ve modeller ile bebekleri...

Sayfayı Paylaş