gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri

Konu, 'Bebek Örgüleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Anne babaların en değerli varlığı şüphesiz ki çocuklarıdır. Bir bebek sahibi olacağınızı öğrendikten hemen sonra annelik içgüdüsü ile onu daha doğmadan anne karnın da koruma altına alarak bebeğiniz için en iyisini ve doğrusunu düşünürsünüz. Hamilelik de başlayan bebek hazırlığı için de yer alan bebek örgü modelleri, cinsiyetin kesinleşmesinden sonra farklı renk ve modeller ile bebekleri sonbahar ve kış aylarına hazırlıyor. Sizler için bu yazım da marifetli hanımların ellerinden düşmeyen akıllı ip ile uygulanan bebek yelek modellerinden oluşan görselleri paylaşıyorum. Hem kız hem de erkek bebekler için oldukça ideal bir seçim olan akıllı ipten yelek modellerini serin havalar da ve özellikle bebeklerin ev ortamların da üzerlerine mutlaka giydirilmesi gereken önemli bir ihtiyaçtır.
    bebek yelek (1).jpg bebek yelek (2).jpg bebek yelek (3).jpg bebek yelek (4).jpg bebek yelek (5).jpg bebek yelek (6).jpg bebek yelek (7).jpg bebek yelek (8).jpg bebek yelek (9).jpg bebek yelek (10).jpg bebek yelek (11).jpg bebek yelek (12).jpg bebek yelek (13).jpg bebek yelek (14).jpg

Akıllı İpten Renkli Bebek Yelekleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebeğinize Yelek

Bebeğinize Yelek

dantel.biz
  2. Sakallı İpten Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri arıyorum ben rengi modeli fark etmez yeter ki güzel şık modeller olsun bacılar:)
  3. Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İple Örülmüş Yelek Modelleri

Sakallı İpten Yelek Modelleri Kirpi İpten Yelek Modelleri Sakallı İpten Yelek Örnekleri Örgü örmeyi seven meleklerimize, birbirinden şık ve cici sakallı iple örülmüş yelek modelleri göstermek istiyoruz :)
  4. Renkli iplerden vazo yapılışı

Renkli iplerden vazo yapılışı

Bu geri dönüşüm konumuzda renkl iplerle şişe süsleyip şık tasarımlı vazolar yapmak.Eviniz de çöpe atmaya hazırladığınız vazoları geri dönüşüm projesiyle dekoratif bir saksı haline getirmeye ne dersiniz? Yapımı oldukça kolay maliyeti olmayan bu geri dönüşüm projemizdeki malzemeler renkli orlon ipler yada jüt iplik,keçe iplik ve tutkal.Tutkalı cam şişe etrafına sürüp elimizdeki mevcut...
  5. Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016

Akıllı İpten Bebek Yelek Modelleri 2016

Akıllı ipten uygulanan örgü bebek yelek modelleri kız ve erkek bebekler için farklı renk ve modellerden oluşuyor. Sonbahar ve kış ayların da bebekler için oldukça kullanışlı olan yelek modelleri bebek örgü modelleri arasın da trend olmaya devam ediyor. Akıllı iple örülen bebek yelek modellerinden oluşan görseller sizlerle;

Sayfayı Paylaş