gebe
  1. elmalı kurabiye

elmalı kurabiye Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    0

Akıllı klozet

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında elmalı kurabiye tarafından paylaşıldı.

SİZİ BİLMEM AMA BEN BÖYLE ŞEY GÖRMEDİM ...WCDE İŞİNİZİ HALLEDERKEN AYNI ZAMNADA SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERİ DİNLEMEK İSTER MİZİNİZ ? DURUN DAHA BİTMEDİ PEKİ KLOZETİNİZİN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEMESİNİ ? KİM İSTEMEZ Kİ... BÜTÜN BUNLARI YAPABİLİYOR INAX . FİRMASININ BU TASARIMI GERCEKTEN COK YARATICI İŞTE O AKILLI KLOZET......

2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Koy onu oturma odasına ohh ne güzel gören koltuk sanar D:D fiyakalı birşey :)

3. laleyiğit

laleyiğit Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    bence her eve lazm fiyatı kaç para acaba :)))))

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    yuh artık yaa saçma bence ne alaka müzik:p

Akıllı klozet konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Aynı evi paylaşan dört üniversite öğrencisi sabahleyin zamanında uyanamayınca derse yetişemeyip matematik sınavını kaçırırlar. Daha sonra dersin hocasına gidip, okula gelirken bindikleri otomobilin lastiği patladığı için sınava yetişemedikleri yalanını uydururlar. Kendileri için ayrı bir sınav yapılmasını da talep ederler. Güngörmüş, tecrübeli öğretmen ‘peki” demiş. ‘Siz sınıfa geçin hemen...
  2. Işıklı Klozetler

Işıklı Klozetler

Bu klozetler banyonuza renk katacak... İçine yerleştirilen ışık sistemiyle özellikle gece yandığı zaman loş görünümüyle banyonuza hava katacaktır.Sizlerde banyonuzda bulunan klozetinizi bunlarla değiştirerek hoş bir görünüm sağlayabilrisiniz.Üstelik renk şeçimiylede banyonuzla uyum sağlayacaktır.
  3. KLozet Örtüsü

KLozet Örtüsü

Hanımlar çok güzel bir örnek buldum klozet takımı :) Tutturdum anne aynısından isterim annemi bilen bilir çok acayip hatundur verdiği tek cevap :) - Sık bitarafını oturda ör :D:D hahaha Of anne ya ben onu yapamam dediğimde ise ; evlenirken evleniyorsun ama .. diip lafı ağzıma tıktı :) ee işbaşa düştü bende oturdum öreyim dedim daha yeni başladım örneye o klozet kapagı bitmek üzere:)...
  4. Akıllı sözler akıllı mesajlar

Akıllı sözler akıllı mesajlar

Kısa Akıllı Mesajlar Akıllı Mesajlar Akıllı Sözler "Akıllı mesajlar istiyorum" diye istekte bulunan misafirimiz için ve sizler için bu yazımızda en akıllı kısa olan sözleri ve mesajları paylaşıma açıyoruz Melek'ler:) Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlış gider. Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun. Birisine seni seviyorum deme firsatini asla...

Sayfayı Paylaş