gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Akıllı Masa Bilgisayar!..

Konu, 'Bilim ve Teknik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

microsoft surface, dev tablet bilgisayar, yeni teknoloji ürünü, akıllı masa bilgisayar, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz

Sevgili melekler,
    Artık bilgisayar kullanmak için ekran klavye ve kasa tarihe karışıyor.Microsoft’un yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalıştığı Surface masa tipi tablet bilgisayarın ticarileşmiş hali olan SUR40, Samsung‘un dağıtım ve satış ağı aracılığıyla satılacak. Microsoft Surface SUR 40, Haziran’da Türkiye’de de satışa sunulacak.

Microsoft Surface'ın ilk versiyonunun yenilenmesi ve Samsung'un lider ekran teknolojisinin birleşmesi sayesinde, üzerine koyulan parmak, el ve diğer nesneleri tanıyan geniş ve ince ekran kullanılarak dosya paylaşımı, ortak çalışma ve incelemeler yapılabiliyor. Microsoft'un yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalıştığı Surface masa tipi tablet bilgisayarın ticarileşmiş hali olan SUR40, Samsung'un dağıtım ve satış ağı aracılığıyla satılacak.

Akıllı Masa Bilgisayar!.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bilgisayarınız laptop mu masa üstümü

bilgisayarınız laptop mu masa üstümü

bilgisayarınız laptop mu masa üstümü...
  2. Masa

Masa

Örtüsüz ve üzeri boş olan masa geçim sıkıntısına, Üzerinde bir şeyler bulunan ve yemek yenen masa nimet ve bolluğa delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Sofra.)Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek zenginliğe, refaha, üstü boş masa görmek, fakirliğe işarettir. Rüyada Masanın üzerinde yemekleri hazır görmek varlığa , rahata; üstü boş masa görmek, yoksulluğa yorumlanır. Yakında hiç ummadığınız bir...
  3. Akıllı sözler akıllı mesajlar

Akıllı sözler akıllı mesajlar

Kısa Akıllı Mesajlar Akıllı Mesajlar Akıllı Sözler "Akıllı mesajlar istiyorum" diye istekte bulunan misafirimiz için ve sizler için bu yazımızda en akıllı kısa olan sözleri ve mesajları paylaşıma açıyoruz Melek'ler:) Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlış gider. Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun. Birisine seni seviyorum deme firsatini asla...
  4. Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir yardım edin

Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir yardım edin

Arkadaşlar Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir bu konuda bilginiz var ise lütfen Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silindi İse Nasıl Yüklenir yazın bilgi verin.
  5. Masa Üstü Bilgisayar İçin Audio Sound Driver Nasıl Yüklenir ?

Masa Üstü Bilgisayar İçin Audio Sound Driver Nasıl Yüklenir ?

Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Nasıl Yüklenir Masa Üstü Bilgisayar Audio Sound Driver Silinmişse Nasıl Yüklenir Sevgili melekler, bu konumuzda masa üstü bilgisayar audio sounda driver nasıl yüklenir bilgiler vereceğiz sizlere. Driver yani sürücü yüklemek aslında zor birşey değildir. Sizlere vereceğimiz yönergeleri izleyerek daha önce paylaştığımız Adobe Flash Player son sürüm...

Sayfayı Paylaş