gebe
  1. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Akıllı Soyguncu

Konu, 'Zeka Soruları' kısmında eylül tarafından paylaşıldı.

Bu soruda bir soyguncu rolündesiniz.

Kasada çok değerli mücevherler var. Ancak, kasanın sahibi zeka soruları ile ilgili biri ve kendi güvenlik sistemini kendi kurmuş. 1,2,3,4,5,6 no.lu, sarı renkli karoların herhangi birinden başla***, her adımda sağ, sol, aşağı veya yukarıdaki bir başka karoya basarak, tam 20 adımda kasayla birleşen 6 sarı karodan birine ulaşmanız gerekiyor. Bir defa basılan karoya tekrar basmak veya çapraz ilerlemek güvenlik alarmını devreye sokuyor. (20 adım atmak zorunlu.) Kasanın sahibi bununla da kalmamış, 20.karoya bastığınız anda eğer şimdiye kadar bastığınız karoların rakamları toplamı (20.dahil) 100 etmiyorsa, yine alarm çalıyor. Bakalım iyi bir soyguncu olabilecek misiniz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: Akıllı Soyguncu
    aman yok allah korusun soygunculuk kim ben kimmm ben soysam soysam muz soyarım anca:D:D zaten anladıysam tövbeler olsun ayy zekamdan endişe etmeye başladıımmmm:D:D

3. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

yok rüyacım zaten soru zor buyüzden kimse cevap yazmıyor neyse ilerleyen zamanlarda cevabını veririm

4. DeNiZz

DeNiZz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

denemek lazım

çok vakit alacağa benziyor

5. AlbertEinstein

AlbertEinstein Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
Akıllı Soyguncu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı Balık

Akıllı Balık

İşte dünyanın en akıllı balığı....Bu japon balığı basketbol ve futbol oynuyor. çemberin içinden geçiyor ve hepsini sahibinin emirleriyle yapıyor...
  2. Soyguncuların Yumurta metodu dikkat!!

Soyguncuların Yumurta metodu dikkat!!

Gece araç sürerken, camınıza firlatılan yumurtalar ile saldırıya uğrarsanız, sileceği çalıştırmayın ve cama su püskürtmeyin. Çünkü su ile karışan yumurta sütümsü bir renk alır ve görüşünüzü %92.5 oranında bloke eder. Bu durumda aracı durdurmak zorunda kalıp, soyguncuların kurbanı olabilirsiniz. Bu soyguncular tarafından kullanılan yeni bir yöntemdir.
  3. Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Aynı evi paylaşan dört üniversite öğrencisi sabahleyin zamanında uyanamayınca derse yetişemeyip matematik sınavını kaçırırlar. Daha sonra dersin hocasına gidip, okula gelirken bindikleri otomobilin lastiği patladığı için sınava yetişemedikleri yalanını uydururlar. Kendileri için ayrı bir sınav yapılmasını da talep ederler. Güngörmüş, tecrübeli öğretmen ‘peki” demiş. ‘Siz sınıfa geçin hemen...
  4. Akıllı sözler akıllı mesajlar

Akıllı sözler akıllı mesajlar

Kısa Akıllı Mesajlar Akıllı Mesajlar Akıllı Sözler "Akıllı mesajlar istiyorum" diye istekte bulunan misafirimiz için ve sizler için bu yazımızda en akıllı kısa olan sözleri ve mesajları paylaşıma açıyoruz Melek'ler:) Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlış gider. Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun. Birisine seni seviyorum deme firsatini asla...
  5. Akıllı Sözler

Akıllı Sözler

Akıllı Sözler lazım bana Facebook da ve msn ilwetimde kullanacağım ama bayağı akıllı olan Akıllı Sözler olsun :)

Sayfayı Paylaş