gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Akıllı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Akıllı Sözler lazım bana Facebook da ve msn ilwetimde kullanacağım ama bayağı akıllı olan Akıllı Sözler olsun :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Akıllı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıllı bulut!

akıllı bulut!

Kuraklığa karşı akıllı bulut! Hacettepe Üniversitesi (HÜ)Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cemal Saydam, ''Akıllı Bulut Yönetimi'' projesinin uygulamaya konulmasıyla, barajları yağmur ve kar suyuyla doldurabileceğ ini iddia etti. Saydam, yaklaşık 15 senedir proje üzerinde çalışma yaptığını ve artık tabiatın sırrını çözdüğünü söyledi. Bulutların içinde buhar ve kristal buz...
  2. Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Aynı evi paylaşan dört üniversite öğrencisi sabahleyin zamanında uyanamayınca derse yetişemeyip matematik sınavını kaçırırlar. Daha sonra dersin hocasına gidip, okula gelirken bindikleri otomobilin lastiği patladığı için sınava yetişemedikleri yalanını uydururlar. Kendileri için ayrı bir sınav yapılmasını da talep ederler. Güngörmüş, tecrübeli öğretmen ‘peki” demiş. ‘Siz sınıfa geçin hemen...
  3. Akıllı klozet

Akıllı klozet

SİZİ BİLMEM AMA BEN BÖYLE ŞEY GÖRMEDİM ...WCDE İŞİNİZİ HALLEDERKEN AYNI ZAMNADA SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERİ DİNLEMEK İSTER MİZİNİZ ? DURUN DAHA BİTMEDİ PEKİ KLOZETİNİZİN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEMESİNİ ? KİM İSTEMEZ Kİ... BÜTÜN BUNLARI YAPABİLİYOR INAX . FİRMASININ BU TASARIMI GERCEKTEN COK YARATICI İŞTE O AKILLI KLOZET......
  4. Akıllı sözler akıllı mesajlar

Akıllı sözler akıllı mesajlar

Kısa Akıllı Mesajlar Akıllı Mesajlar Akıllı Sözler "Akıllı mesajlar istiyorum" diye istekte bulunan misafirimiz için ve sizler için bu yazımızda en akıllı kısa olan sözleri ve mesajları paylaşıma açıyoruz Melek'ler:) Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlış gider. Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun. Birisine seni seviyorum deme firsatini asla...
  5. Kısa Akıllı Güzel Sözler 2012

Kısa Akıllı Güzel Sözler 2012

Akıllı Sözler Akıllı Sözler Kısa Akıllı Güzel Sözler Bu yazımızda face ya da msnden paylaşabileceğiniz, arkadaşlarınıza yollayabileceğiniz akıllı güzel sözleri sizlere sunuyoruz melekler :) Yarin bambaska bir insan olacagim diyorsun. Niye bugunden baslamiyorsun? Yasam geriye bakarak anlasilir, ileriye bakarak yasanir. Yasamimizda isledigimiz hatalarin cogu dusunmemiz gereken...

Sayfayı Paylaş