gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

akıllı terlikler

Konu, 'Moda Güncel' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Ev hanımları ve özellikle de çalışan kadınlar için üretilmiş olan süper bir ürün:’Slipper Genie Microfiber Cleaning Slippers‘

Bu terlikleri giyiyorsunuz ve siz hiç zahmet etmeden terliğin altındaki mikro fiber parçacıklar yerdeki tozu,pisliği topluyor.Ev işinin büyük bir kısmı böylelikle halledilmiş oluyor.Bir düşünsenize,evdeki herkes bu terliklerden giyse herhalde yerleri hiç temizlemek zorunda kalmazsınız.

Mikro fiber parçacıklar sadece tozu almakla yetinmiyor;örneğin evde köpek besliyorsanız onun kıllarını da aynı zamanda topluyor ve yerlerin kirini de temizliyor.

Üstelik bu akıllı terlikler yerleri de çizmiyor.Parkeler çizilecek diye dert etmenize de gerek kalmıyor böylelikle.

Tabii akıllı terliklerin düzenli olarak temizlenmesi,etkisini her daim korumasını sağlıyor.Yapmanız gereken onları sadece çamaşır makinesine atmak! (Başka çamaşırları beraberinde atmadan tabii ki.)

Terliklerin fiyatı: $19.90

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: akıllı terlikler
    valla iyiyimiş yer sileninide çıkarsalar bari hemen yere bişi döküldüğünde sileriz:D
    güzel fikir saol canım emeğine sağlık

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

emeğine sağlık canım paylaşımın için teşekkürler çok güzel bir şeymiş bu yaaa

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

güzel fikir valla

5. Vijdan

Vijdan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Güzelmiş..birde sürekli yıkamak lazım terlikleri,her yere götürür topladığı tozu,tüyü..İki adım atalım az dur terliği temizleyim deriz gibi geldi bana sanki..:hhh:

6. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

teşşekkürler beğendiyseniz ne mutlu bana

7. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    :hhh:ay cok guzel bir fikir begendim ben bu terlikeri

8. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sanki biraz akılsız başın kahrını ayaklar çeker gibi olmuş:D:D:D

akıllı terlikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. akıllı bulut!

akıllı bulut!

Kuraklığa karşı akıllı bulut! Hacettepe Üniversitesi (HÜ)Çevre Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Cemal Saydam, ''Akıllı Bulut Yönetimi'' projesinin uygulamaya konulmasıyla, barajları yağmur ve kar suyuyla doldurabileceğ ini iddia etti. Saydam, yaklaşık 15 senedir proje üzerinde çalışma yaptığını ve artık tabiatın sırrını çözdüğünü söyledi. Bulutların içinde buhar ve kristal buz...
  2. Akıllı Tahta

Akıllı Tahta

akıllı tahta fal akıllı tahta falı fali falı bak fal tahtası Öğretmeni daha aktif kılan sistem sayesinde, ders konuları görsellikle zenginleşirken, öğrenciler hakkındaki her türlü istatistik ise öğretmen tarafından kolayca tutulabiliyor. Akıllı tahtaların satışını yapan şirketin Adana Bölge Müdürü Cem Sayılkan, İngiltere, Almanya ve ABD'de eğitimin kalitesini artırmak amacıyla yaklaşık 10...
  3. Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Akıllı Öğretmen, Akıllı Çözüm

Aynı evi paylaşan dört üniversite öğrencisi sabahleyin zamanında uyanamayınca derse yetişemeyip matematik sınavını kaçırırlar. Daha sonra dersin hocasına gidip, okula gelirken bindikleri otomobilin lastiği patladığı için sınava yetişemedikleri yalanını uydururlar. Kendileri için ayrı bir sınav yapılmasını da talep ederler. Güngörmüş, tecrübeli öğretmen ‘peki” demiş. ‘Siz sınıfa geçin hemen...
  4. Akıllı klozet

Akıllı klozet

SİZİ BİLMEM AMA BEN BÖYLE ŞEY GÖRMEDİM ...WCDE İŞİNİZİ HALLEDERKEN AYNI ZAMNADA SEVDİĞİNİZ MÜZİKLERİ DİNLEMEK İSTER MİZİNİZ ? DURUN DAHA BİTMEDİ PEKİ KLOZETİNİZİN KENDİ KENDİNİ TEMİZLEMESİNİ ? KİM İSTEMEZ Kİ... BÜTÜN BUNLARI YAPABİLİYOR INAX . FİRMASININ BU TASARIMI GERCEKTEN COK YARATICI İŞTE O AKILLI KLOZET......
  5. Akıllı sözler akıllı mesajlar

Akıllı sözler akıllı mesajlar

Kısa Akıllı Mesajlar Akıllı Mesajlar Akıllı Sözler "Akıllı mesajlar istiyorum" diye istekte bulunan misafirimiz için ve sizler için bu yazımızda en akıllı kısa olan sözleri ve mesajları paylaşıma açıyoruz Melek'ler:) Gomlegin ilk dugmesi yanlis iliklenince digerleri de yanlış gider. Baskalarini avutmakla kendi acilarini unutursun. Birisine seni seviyorum deme firsatini asla...

Sayfayı Paylaş