gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

akılll akıl gell ... takıl..

Konu, 'Komik Resimler' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: akılll akıl gell ... takıl..
    bu adamın salak oldugunu herkes bılıyordu şimdi kanıtlanmıs oldu...SENDE KANITLADIGIN İÇİN SAOL HAYATIM..

akılll akıl gell ... takıl.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıl

Akıl

Aklın insan suretinde ya da değişik bir şekilde görülmesi dünyalık bir kısmete, baht açıklığına, mal ve şerefe delalet eder. (Ayrıca Bakınız; Dimağ.)Rüyada akli insan sekline girip, "ben senin aklinim" diyen bir kisi ile karsilasan, büyük ve bilgili kisilerle tanisip konusarak, onlardan hayir ve menfaat görür. Kirmani'ye göre; aklinin insan seklinde karsisina çiktigini gören serefe,...
  2. AkLım TAkıLdı

AkLım TAkıLdı

Dün gece hep seni düşündüm Söylediklerime aklım takıldı Uykumda bir sağa bir sola döndüm Alaycı gülüşüne aklım takıldı Yüzünde şüpheli bir anlam vardı Bana ne dediysen sanki yalandı İçimi tarifsiz bir korku sardı Aşkımı düşündüm aklım takıldı Açık konuş benle doğruyu söyle Nedir bu tavırlar bu gidiş böyle Bir yanlışlık yaptım demedin amma Şeytana uydun mu aklım takıldı
  3. Bİr sürü Avatarr Gell Gell

Bİr sürü Avatarr Gell Gell

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. gell..

gell..

gel yar gel gönlümün sesine gel bak duyuyormusun yüreğimin acı çığlığını sevdamıza yeminler eden dilim bak neler söylüyor sensizlik artık dayanlıcak bir şey değil gel yar gel gönlüm benim herseyim bana yabancı kalbim yasama kaynağım beni dinlemiyor benim yureğim istediğini söyletemiyor dilime sen gibi ben de sensiz mutlu olurum diyemiyorum yar ben sensizim...
  5. akıl

akıl

akıl ölürmü

Sayfayı Paylaş