gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Akın Altan Kimdir Bengünün sevgilisini merak ediyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar netten de araştırdım Akın Altan kimdir diye ama hiç bir yerde Akın Altan kimdir bilgi bulamadım şarkıcı Bengü nün sevgilisi Akın Altan biyografisini gerçekten de merak ediyorum:S

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Akın Altan ne iş yapar

Akın Altan hakkında bilgi

Akın Altan şarkıcı Bengü'nün 1,5 yıllık sevgilisi. Hakkında malesef hiçbir bilgi bulunmayan yakışıklı işadamı Altan yakında Bengü ile nikah masasına oturacakmış. Eğer olurda bu yazımız Akın beyin gözüne ilişirse lütfen biraz kendinden bahsetsin bize Bengü Hayranları kendisini çok merak ediyor....

Akın Altan Kimdir Bengünün sevgilisini merak ediyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. merak ediyorum

merak ediyorum

slm melekler . ben 10 aylık evliyim . adet düzensizliği için doktora gitmiştim. bu arada çocuk ta istiyorum. doktor 3 aylık progestan tedavisi verdi . bu 3 ay içinde adetlerim düzene girdi ama yine hamile kalmadım. bu ay ilacı bıraktırdı. adet günümden 2 gün geçti ve hala adet olmadım. adet olmama 10 gün kala yumurtalıklarımda ağrı ve hafif kahverengi akıntım oldu. ve bir günde geçti . acaba...
  2. Bengü sevgilisini öpreken yakalandı

Bengü sevgilisini öpreken yakalandı

bengü sevgilisi, kim, resimleri, ünlü şarkıcı ve sevgilisi bakın nasıl yakalndı arkadaşlar. Güzel şarkıcı Bengü, sevgilisini öperken objektiflere bakın nasıl yakalanmış Melek'ler:) Bengü önceki akşam sevgilisi Alın Altan'ın annesinin doğum günü kutlamasına katıldı. Kuruçeşme'deki bir balıkçıda yenilen kutlama yemeğinin ardından Altan ve müstakbel kayınvaklidesiyle doğum günü...
  3. bicirik kimdir merak ediyorsanız buraya

bicirik kimdir merak ediyorsanız buraya

aydın babaoğlu üçüncü adam aydın babaoğlu keloğlanın biciriği aydın babaoğlu hayatını kaybetti aydın babaoğlu kimdir meraklıları için araştırdım ve sizlerle paylaşmak istedim.kendisi keloğlanın biciriği olarak tanıdık ve hepimizin gönlünde taht kurdu .çocukken bizi en çok güldüren küçük ve sevimli olmasıydı.bir süre kanser tedavisi gördükten sonra 31 mart 2009 da hayatını kaybetti....
  4. Dila Hanım Kimin Eseri merak ediyor musunuz?

Dila Hanım Kimin Eseri merak ediyor musunuz?

Dila Hanım'ın Yazarı Kimdir Dila Hanım Yazarı Kimdir Romanların dizi versiyonu olduğu günümüzde bir yenisiyle daha karşılaşıyoruz Melek'ler. Pek yakında dizi versiyonunu izleyeceğimiz Dila Hanım kitabının yazarı kimdir bu yazımızda hepbirlikte öğreneceğiz. İşte Dila Hanım dizisinin başkahramı arkadaşlarım; Dila Hanım kitabının yazarı Necati Cumalı'dır. Kısaca Romanın Özeti:...
  5. 2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

2013 Yılında Altın Fiyatları Nasıl Olacak Merak Ediyorsanız Buyrun !

Altın Fiyatları Nasıl Olacak 2013 Yılı 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur Sevgili melekler, 2012 yılının sonuna doğru yavaş yavaş yaklaşırken bazı ünlü finans kurumları ve finans grupları 2013 yılı altın fiyatları konusunda tahminler ileri sürmeye başladılar. 2013 Yılı Altın Fiyatları Ne Olur diye merak edenlerdenseniz makalemizi mutlaka incelemenizi tavsiye ederiz..... Yıl sonu...

Sayfayı Paylaş