gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Akın - Lanet Olsun

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

bir gül soldu yıllar önce

yüreğimde

taa derinde

bir gün oldu

bir ay öldü

bir yıl öldü

hasretine

haykırdım alem duydu

ağladım eller sordu

bir tek sen, bir tek sen duymadın

bir tek sen, bir tek sen sormadın

lanet olsun

yeminim olsun

ben yalan aşkını unuttum

seni sevdim ya

değer verdim ya

sana akan her damla gözyaşıma

lanet olsun

yeminim olsun

ben yalan aşkları hep unuttum

benden kalan bütün bu ahlar

birgün gelir seni de yakalar

Akın - Lanet Olsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kibariye - Ben Ayakta Ağlarım (Sadakam Olsun)

Kibariye - Ben Ayakta Ağlarım (Sadakam Olsun)

Bu aşkın suçunu üstüme aldım Bende heykel gibi duruyor yasın Günahım sevmekse suçum müebbet Ben yaşarken öldüm Sen sağolasın... Ben ayakta ağlarım kırmızı güller gibi Sende vefasız çıktın zalim gönüller gibi Ben ayakta ağlarım kırmızı güller gibi Sende vefasız çıktın zalim gönüller gibi Ya severim sonuna kadar ya tanımam ölene kadar.. Bir ömür böyle seninle geçsin Sende öldür git ortada...
  2. Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Siz sıcak evinizde oturmuş televizyon seyrederken televizyon reklamlarının çekildiği evlerde hayat nasıl devam ediyor hiç düşündünüz mü? Düşünmezsiniz tabi... Oysa o evlerde daha sonra ne dramlar yaşanıyor bir bilseniz!... Çünkü çocuklar evde olup biteni babalarına anlatmaya çok meraklıdırlar. "Babaaa bugün bizim evde kim vardı biliyor musun?" "Kim evladım ?..."...
  3. Yok Böyle Dansın Birincisi Azra Akın Oldu

Yok Böyle Dansın Birincisi Azra Akın Oldu

yok böyle dansın birincisi yok böyle dansın 1si azra akın ın son dansı azra akın son dansı Haftalardır süren yok böyle dans dün akşamki(13 Şubat) final bölümüyle sona erdi,Yarışmanın birincisi Azra Akın oldu.Ve geçenlerde hayatını kaybeden yok böyle dansın yarışmacılarından Defne Joy Foster'ın oğlu Can'a kazandığı kupayı hediye etti.. Defne Joy Foster ölümünden sonra Yok Böyle Dans'ın yayına...
  4. Azra Akın da Bodrumlu Oldu

Azra Akın da Bodrumlu Oldu

Bu sayfa; Azra Akın da Bodrumlu Oldu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, uzun bir süredir Kıvanç Tatlıtuğ ile bir dargın bir barışık birlikte olan tescilli güzelimiz Azra Akın da artık Bodrumlu oldu. Pek çok ünlü gibi Bodrum'da bir ev satın alan Akın'ın evi Gümüşlük'te.. Geçen günlerde Bodrum ilçesine bağlı Gümüşlük beldesinde ev alan Azra Akın, Bodrum'da ev alan...
  5. "Küçük Ağa" Emir Berke Zincidi Sünnet Oldu! İşte Fotoğrafları!

"Küçük Ağa" Emir Berke Zincidi Sünnet Oldu! İşte Fotoğrafları!

emir berke zincidi, küçük ağa, küçük ağa emir berke Sevgili melekler, rol aldığı Küçük Ağa dizisinde sünnteçiden kaçan Emir Berke Zincidi geçtiğimiz gün özel bir hastanede sünnet oldu. Küçük oyuncu Instagram hesabından fotoğrafını takipçileriyle paylaşarak, 'sünnet bitti' notunu düştü...

Sayfayı Paylaş