gebe
  1. etipuf

etipuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Akinator herkesi tanıyan adam

Konu, 'Flash Oyunlar' kısmında etipuf tarafından paylaşıldı.

Merhaba bizimki maç izliyordu, ben de bunu gördüm oynayım dedim. O sırada birisini söyle dedim cüneyt çakır hakem dedi. Bilgisayarın sorduğu soruları sordum eşime oda cevap verdi. Bende bilgisayara yazdım. Bilgisayar sordu biz cevapladık en son bilgisayar cüneyt çakır türk hakem yazdı. Ama sorduğu sorulara göre bilme ihtimali yoktu sonra daha zorlarını denedim bazılarını bilemedi ama çok eylenceli. İlk mesajım hatalıysam özür dilerim. Doğru yerdir inşallah.
    Akinator, İnternetin Akıl adamı

Akinator herkesi tanıyan adam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Herkes 'Örümcek Adam' Olabilecek

Herkes 'Örümcek Adam' Olabilecek

İtalyan bilimadamları, insanların yakın gelecekte ünlü çizgi roman kahramanı Örümcek Adam gibi duvarlara tırmanması ve çatılardan aşağı sarkabilmesine olanak tanıyabilecek bir teknoloji geliştirdiklerini açıkladı. İtalya’nın Torino kentindeki Politeknik Üniversitesi’nden bilimadamlarının yaptığı çalışmada, örümcek ve kertenkelelerin dik yüzeylere nasıl tutunduğu üzerinden yola çıkıldı. Hem...
  2. Adam

Adam

rüyada kardan adam görmek melek gören falda kardan Bakınız; Erkek.Rüyada tanımadığı bir adam ile konuşma, yeni ve iyi bir arkadaşlığı, kavga etmek, ev içinde bir sıkıntıyı, öldürmek, eski bir düşmanlığın canlanması veya bir dedikodu yüzünden sıkıntıya düşmeyi belirtir. Adama yiyecek vermek, hafif bir sağlık bozukluğuna, bir şey almak, ciddi bir hastalığa, iyilik etmek, yakın çevrede bir...
  3. Mehaba herkese :)

Mehaba herkese :)

Merhaba melekler ben Eflatun. Zamanla tanışırız kaynaşırız inşallah. :)

Sayfayı Paylaş