gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Hamilelik Belirtileri Akıntı
    Hamilelik Belirtileri Akıntı Olurmu

Sevgili melekler, gebelik belirtileri ana başlığımız altında az önce paylaştığımız regl gecikmesi gebelik belirtisi mi adlı konumuzun ardında şimdi de hamilelik belirtileri akıntı ile ilgil ibilgiler vereceğiz sizlere...

Kaşıntılı vajinal akıntılar enfeksiyon veya cinsel yoldan bulaşan hastalıkların belirtisi olabilir. Ancak hamilelik sırasında kaşıntı ya da yanmanın eşlik etmediği akıntılar görülebilir. Bunun nedeni gelişmekte olan bebeği enfeksiyonlardan ve diğer zararlı etmenlerden korumak üzere rahim ağzını tıkayacak olan mukus tıkacın (nişan) oluşmakta olmasıdır.

HAMİLELİĞİN EN BELİRGİN BELİRTİLERİ İÇİN ERKEN GEBELİK BELİRTİLERİ KONUMUZA BAKMANIZI TAVSİYE EDİYORUZ. AYRICA TÜM HAMİLELİKLE İLGİLİ BELİRTİLER İÇİN GEBELİK KATEGORİMİZE BAKABİLİRSİNİZ.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Kasım 2015
    esgiii bunu beğendi.
Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gebelik belirtisi idrar olabilir mi

gebelik belirtisi idrar olabilir mi

slm ben kan ilacı kullanıyorum aynı zmanda normalde 9 gün adet olmama rağmen gecen ay 3 gün adet oldum kahverengi bi şekilde evde sabah idrarı ile tast yaptım ikinci çizgi çok silik çıktı kan testmde negtif çikti bu ay idrarım koyu sarı ama dediğim gibi an ilacı ve folik asit te kullanıyorum bazen normale dönüyo bazen çok koyu sarı bilen birisi varsa bana yardımcı olabilir mi sizce ben hamile...
  2. Ağız Kuruluğu Gebelik Belirtisi midir ?

Ağız Kuruluğu Gebelik Belirtisi midir ?

Hamilelik Belirtileri Ağız Kuruması Gebelik Belirtileri Ağız Kuruluğu Sevgili melekler, gebelik belirtileri hemen her anne adayında farklı bir şekilde seyreder. Kimisi hemen hiç bir belirti yaşamazken kimi anne adayları da neredeyse tüm gebelik belirtilerinden nasibini alır. Gebelik belirtileri ağız kuruluğu da bu belirtiler içindedir. Ancak şunu da hatırlatalım ki en garanti gebelik...
  3. Pembe Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Pembe Akıntı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Hamilelikteki Pembe Akıntı Gebelik Belirtileri Pembe Akıntı Sevgili melekler, bebek sahibi olmak isteyen kadınlar kendilerinde türlü gebelik belirtileri ararlar. Bazen yaşadıkları belirtiler de onları korkutabilir. Herkeste gebelik belirtileri farklı olur diye bir kez daha hatırlattıktan sonra gebelikte pembe akıntı hakkında sizlere bazı bilgiler vereceğiz ... Hamileliğin erken...
  4. Gebelik Belirtisi Şeffaf Akıntı Olabilir mi ?

Gebelik Belirtisi Şeffaf Akıntı Olabilir mi ?

Hamilelik Belirtileri Akıntı Şeffaf Akıntı Hamilelik Belirtileri Sevgili bebek sahibi olmak isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz gebelik belirtileri pembe akıntı konumzuun ardından bu kez de Şeffaf Akıntı Hamilelik Belirtileri nasıl olur merak edenler için Hamilelik Belirtileri Akıntı ile ilgili bilgiler vermek istiyoruz sizlere... Hamileliğin erken dönemlerinde başlayan...
  5. Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Yumurtalık Ağrısı Gebelik Belirtisi Olabilir mi ?

Gebelik Belirtiler Yumurtalık Ağrısı Yumurtalık Ağrısı Hamilelik Belirtileri Sevgili melekler, anne olma hevesi içinde ki meleklerimiz ve sayın misafirlerimizi ilgilendiren bir konu olan yumurtalık ağrısı hamilelik belirtileri hakkında sizlere bilgi vermeden önce gebelik belirtisi vajinal kaşıntı hakkında bilgi verdiğimiz sayfamızı da ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.. :) Gebeliğin...

Sayfayı Paylaş