gebe
  1. beyza hanim

beyza hanim Forum Okuru

akıntım kokulu hamilemiyim

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında beyza hanim tarafından paylaşıldı.

slm beyza hanım adet ggunume daha 4 gun var şiddetli kasık ağrısı kokulu akıntı ve akıntımin rengi yeşil hamilemiyim

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba ; Belirtiler enfeksiyon bulgusu taşıyor.Mutlak sürette jinekoloğa görünüp muayene olun.Gebelikle ilgisi yok.Sağlıklı günler diliyorum..

akıntım kokulu hamilemiyim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim hen negatif çıkıyor kokulu akıntım var

hamilemiyim hen negatif çıkıyor kokulu akıntım var

slm benim bir sorum olcakti lutfen benim durumumda olan varsa bana yardimci olun lutfen bir senedir bebek istiyorum ama agustosun 20 sinden beri adet olmuyorum kac defa test yaptirdim hep negatif ama 31 ekimde 2 gun adet oldum ama kotu kokulu koyu renkli ve cok az geldi ve ekimin 2 sinde bitti ama hala goguslerimde agri var kasiklarimda agri var vucudum her tarafi agriyordu sanki adet olacak...
  2. Asilamadan Sonra Kötü Kokulu Akinti

Asilamadan Sonra Kötü Kokulu Akinti

Herkese merhabalar... Ben de dün yani 12.de ilk asilamami yaptirdim.PCO hastasiyim ve 10 yili askindir Diane 35 ile tedavi görüyordum. Evlendikten sonra da 4 yil daha dogum kontrol hapini kullandim. Bu yüzden de cok sükür yumurtaliklarim PCO'lu gibi durmuyormus doktorumun dedigine göre. Ve gecen yil Diane'yi biraktigim andan itibaren bir ay sonra hamile kaldim. Maalesef bir kac hafta...
  3. Menepoz döneminde kokulu akıntı

Menepoz döneminde kokulu akıntı

menepoz döneminde akıntı olurmu ,menepoz döneminde akıntı olması normalmi,menepoz döneminde vajinadan kötü koku gelmesi,menepoz döneminde kötü kokulu akıntı hakkında bilgiler Menopoz sonrası bir kadındaki vajinal akıntı oldukça normal de olabilir, ciddi bir enfeksiyonun işareti de olabilir. Menopozdan sonra kötü kokan bir akıntıtıbbi tedavi gerektirebilir. Teşhis doktor muayenesinde...
  4. Kokulu akıntım var nedeni nedir?

Kokulu akıntım var nedeni nedir?

Uzmanlar kadınların% 96’ sının akıntı miktarının yumurtlama, gebelik ya da daha önce menstruasyon sırasında artırdığını belirtmektedir. Fakat unutmayınız ki, akıntınızda renk, yapı, miktar ya da kötü koku olması gibi bir değişiklik fark ederseniz bir doktora görünmek için zaman kaybetmeyiniz. Kadınlarda sarı vajinal akıntı genellikle cinsel yolla bulaşan hastalıklar sebebiyle de meydana...
  5. Kokulu akıntı

Kokulu akıntı

Herkeze meraba benim sorum şu . 1 haftadır sarımsı ve yeşilimsi akıntım oluyor çürük yumurta gibi kokuyor . birde vajina yanlarım ağrıypor nedeni nedir acaba ?

Sayfayı Paylaş