Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

İdrar testi yaptin mı ? Ama edet gecikmesinden sonra yapman gerekir kan testi daha iyi sonuç verir

Slm ark.lar.ben 11 aylik evliyim.bu ay tamda yumurtlama gunlerimde iliski yasadik.adetim duzenli olur.tam 28 gunde.bugune kadar hic degismedi.fakat bu ay yumurtlama gunlerimdn beri sol kasigimda agri var.suan adetime tam 4 gun var camasirimda lekelenme olmus.peceteye bile gelmiyo cok az.goguslerm sis ama bu adetten öncede olurdu.gogus uclarm kabardi ve kasinma sizlama oluyo.adet oluyorum desem ben bu kadar erken adet olmadim hic.acaba hamile olabilirmiyim?
belki yerleşme kanamasıdır...bekliyoruz haberlerini..merak ettim bende test yapsana

Kızlar Merhaba 4 aylık evliyim esimle hic korunmadik temmuzun 28 adet oldum 4 gün sürdü bittim ogustos oldu 28 adet görmedim bugünle beraber 5 gün oldum ama adet sancısı gibi belim ve gogsumun uçları dokununca aciyo bazen beyaz akıntı geliyo buda beni rahatsız ediyo :( cvp verirseniz sevinirim aeolun

Bende yeni evlendim arkadaslar ilk siralar icime bosalmadigi icin hap kullanmadim 3-4 gundu ondan sonra hap aldim yaptigimizda bosalinca hapi kullandim o gun yine yapmadigimizda kullanmadim sonra ister yapalim ister yapmayalim gunluk kullandim.ve bitti.sonra hafif kanamalar oldu bir hafta gibi siyah kandi.sonra kesildi sizce hamilemiyim?

Bayanlar bişeyi merak ediyorum.sat 26 ağustos 25_26günde bir adet oluyorum.karnımda adet olacakmış gibi sızı var.gögüs uçları hassas ve bugğn neolduysa yattım hep ve sürekli uykum var.hayırlısı.sizce hamilemiyim.vede kanda çıkarmı yoksa erkenmi..acil cevap

benimde adetimi 4 gün geçti uyku halim yoğun vücut ısım yüksk karnımda bişeyler oynuyor sanki ve ağrılarımda oluyor göğüslerim dolgunlaştı sizce hamile olma olasılığım nekadar yüksek ve hiç birgün şaşmazdı regilm belkide istediğimden dolayı piskolojik olarak mı hissediyorum

mrba arkadaslar benim de bi takm suphelerim var goguslerimde sislik dokunamiyorum bile cok koti karnimda ara ara agri bas donmesi uyky hali yorgunlk ve sik idrara cikma geceleri saat basi kalkiyorm hemem hmn agir bise. kldirdigimda kasiklarim batiyo sizce ben hamilemym lutfen cevaplayin

ba ben regl donemimde iliskiye girdim ve ondannra kanamam cok cook azaldi nerdeyse hic gelmedi adetim biteli yaklasik 7 gun oldu iliskiye girelide bi 10 12 gun falan sol kasigimda kendimi sıkınca vs batma oluyor hamilemiyim

cok acil...!!!13 qündr adettim qecikti ilk defa böyle bişey oldu normalde düzqün bi adettim vardı. kanda test yaptım idrarda yaptım hamile deqilim. ama buqun test yaptım yine hafif kırmızı çizqi cıktı sık sık dün qeceden beri idrara cıkıyorum akıntımda dünden beri olmaya basladı sizce hamilemiyimmm ?? lütfen cvppp bkliyrmm

Geri