akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında patricia tarafından paylaşıldı.

1. banus79

banus79 Yeni Üye

Arkadaşlar merhaba; bende yeni üye oldum sizlerden yardım istiyorum Ben en son 19 Aralıkta regl oldum, hesaplamalarım 31 aralık ila 6 ocak tarihleri arasında yumurtlama dönemim olduğunu gösteriyor.. 31 aralıkta, 1 ocakta ve 3 ocakta ilişkiye girdim.. dün eczaneden aldığım testi uyguladım ancak malesef negatif çıktı.. adetime bugün itibari ile 8 gün var.. testin sonucuna güvenebilir miyim sizce? hamile olduğumu düşünmüştüm, çok fazla akıntım var ve belim çok ağrıyor.. karnımın alt bölgesinde ise şişlik var ancak üşüttüm mü bilemiyorum :(( bebeğim olsun çook ama çok istiyorum.. şu an kan tahlili yaptırsam kesin sonuç alabilir miyim?

2. gunes6534

gunes6534 Yeni Üye

cnm benim hamile olmuş olsan bile test negatif çıkar henüz.kan testi için bile çok erken.adet gecikmesini beklemen gerekir.zor bi süreç ama beklemek şart

3. banus79

banus79 Yeni Üye

tesekkür ederim gunes6534.. zaman geçmiyor sanki!!

4. banus79

banus79 Yeni Üye

yaaa cidden anlamıyorum kızlar.. 2012 ye geldik halen.. ilişkiden hemen sonra hamile olup olmadığımızı gösteren bir teknoloji bulamadılar.. bilim adamları bunun üzerine çalıssa ve bir çare bulsalar baya para kazanırlar heralde..

unıca bunu beğendi.
  5. gunes6534

gunes6534 Yeni Üye

:) en zoru beklemek haklısın

limonludondurma bunu beğendi.
  6. limonludondurma

limonludondurma Yeni Üye

seLAMLAR.
    PaylŞmak istedim sizlerle.adetim 1 gün gecikti. klomen aldım bu ay 17 mm 3 adet yumurtm var. fakat gebelikle ilgili hiçbir belirtim yok:(( sadece midem bulanmaya başladı şimdi. ama zaten hep bulanır:) göğüslerim şiş değil, kasıklarımda zaman zaman çok hafif batmalar var, karnım ağrımıyor. normalde adetten 1 hfta önce başlardı ağrılar. şu an itibariyle hiçbir sıkıntım yok. çok hafif ara ara akıntım var.. neyim ben şimdi ya:((((

7. banus79

banus79 Yeni Üye

bilmiyorum ama umarım hamilesindir.

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Selam arkadaslar bende katildim araniza

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

mrhaba acaba hamilemiyim?

11. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

Selam arkadaslar bende yeni uye oldum yazdiklarinizi gunlerdir takip ediyorum ve cok faydali buluyorum beni de araniza alirmisiniz

12. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

selam benim bir sorum olacak yumurlama gunleri nasil hesaplaniyo herkesin ayri oluyomus bilen arkadaslarim benimde yumurlama gunlerimi hesaplarmisiniz ocak ayin 17 de subat ayinda 15 de mart ayin 14 de regl oldum acaba kac gune bir adet oluyorum kafam karisti ve yumurtlama gunlerim hangi gunler cok merak ediyorum arkadaslar

13. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

arkadaslarrrr kimse yokmuuu concon

14. bur-ay

bur-ay Hamiş Melek

selamlar canım geçenlerde bi arkadaş yazmıştı Advanced Women Calender diye
    bişey var internetten indirebiliyosun ben indirdim yumurtlama günlerini,gebe kalma şansının yüksek olduğu günleri, birdaha ki adet tarihini falan gösteriyo tavsiye ediyorum

gul-guzeli bunu beğendi.
  15. gul-guzeli

gul-guzeli Hamiş Melek

bur-ay cim cok saol tavsiyen icin enkisa zamanda bakicam soyledigine

akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adet öncesi sarı akıntım var

Merhaba şekerlerim, adetime daha 4 gün var benim, Yaklaşık 3 günden bu yana benden bir akıntı gelmeye başladı. Adet olacakmışım gibi de ağzı var ama bu sarı akındının adet öncesinden gelmesinden dolayı sinirlerim bozuldu tam olarak ne yapayım ?
  2. Gebeyim ve akıntım var :(

Gebeyim ve akıntım var çok korkuyorum. Doktoruma ulaşamıyorum ne yapmam lazım, acil cevap verin lütfen..
  3. Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Selam arkadaşlarım kasıklarımda şiddetli ağrı var ve adetime de 3-4 gün kadar kaldı. Acaba bu kasıklarda ki şiddetli ağrı gebelik belirtisi olabilir mi ? Planlı bir gebeliğim var yoksa boşuna mı ümitleniyorum bilgi verir misiniz teşekkürler.
  4. Gögüs akıntım var nedeni nedir?

meme başı akıntısı nedir,meme başı akıntısı sebepleri,meme başı akıntısının tedavisi,memebaşı hastalıkları hakkında bilgiler Kadının emzirme dönemi dışında da sütlü akıntı gelebilir. Sütlü akıntının en önemli sebeplerinden bir tanesi hipofiz bezinde prolaktin salgılayan tümörlerin olmasıdır. Yani emzirme döneminde olmayan bir kadında meme başından sütlü akıntılar geliyorsa hipofiz...
  5. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından kasık...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. sarı akıntım var hamilemiyim

,
  2. bu ay akıntım olmadı hamilemiyim

,
  3. sağ kasığım ağrıyor hamilemiyim

,
  4. adetimgeciktikasiklarimdaagrivarhamilemiyim,
  5. kasiklarimda ve belimde agri var,
  6. adet ağrım yok hamilemiyim,
  7. adetime var ama sarı akıntım ,