akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında patricia tarafından paylaşıldı.

1. nisan

nisan New Member

Cevap: Hamilemiyim

üzüldum canimya,,ins bu ay hamile kalirsin olmazsa doktra görün canim,sevgiler

2. CHATLAK

CHATLAK New Member

allah herkesin gönlüne göre versin bitanem hamişliği bekleyenler listesine akliim senide bidahaki aya beraber bekleriss olurmu?

3. patricia

patricia New Member

esra 55 :) adaşız ve aynı şeyleri yaşıyoruz he kısmete bak :)
    ben regl oldum cts ya sen esracım varmı bebişko?

4. esra_55

esra_55 New Member

esracım canım bende pazartesi oldum kısmet degilmiş.:(ama olsun artık bi dahaki aya kısmetse.evet adasız umarım aynı ay hamiş kalırız :D

5. patricia

patricia New Member

sanırım mutasyona uğruyorum :)
    ilk gün reg oldum ve ertesi gün kesildi, üçüncü gün kahve rengi azıcık bişey geldi. bu gun 4. gün bve hiç birşey yok! eczanelerde yapılan testlerden anldım ama orda çıkmadı gebelik. yani aslında bu ay umudum yok gebelikten ama bu yaşadığım regle anlam veremedım açıkcası. çunkü çok düzenli gider benim reglim ve en az 6 gün sürer. şimdi bu kahve rengi şeylerden tamamen kurtulayım yanı bır ıkı gun daha geçsin. iyicene temizlenip dr. muayneye gidicem , bakalım neler oluyor vucudumda. işin aribi hamileliğin çoğu belirtisini yaşadım. kramplar hafif tansiyon düşmesi gibi baş dönmeleri,göğüste hafif sızlama. yaw karnım bile şişti :))))
    neyse kızlar desteğiniz için çok teşekkürler. doktora gidip size ayrıntıları anlatıcam mutlaka. aslında stesi biz kendi kendimize yaşatıyoruz. ilk günden doktora gitmeden burda kendi kendimizi yiyip bitiriyoruz:))) ama işte ya zaman olmuyor ya para:) ikisi birbirini çok zor yakalıyor :)
    bunuda söylemeden edemicem. sol kolumda ve bacağımda kasılmalar oluyor. özellikle sol orta parmağımda...
    hadi öptüm hepinizi meleklerimmm

akıntım var kasıklarımda ağrı Hamilemiyim konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adet öncesi sarı akıntım var

Merhaba şekerlerim, adetime daha 4 gün var benim, Yaklaşık 3 günden bu yana benden bir akıntı gelmeye başladı. Adet olacakmışım gibi de ağzı var ama bu sarı akındının adet öncesinden gelmesinden dolayı sinirlerim bozuldu tam olarak ne yapayım ?
  2. Gebeyim ve akıntım var :(

Gebeyim ve akıntım var çok korkuyorum. Doktoruma ulaşamıyorum ne yapmam lazım, acil cevap verin lütfen..
  3. Kasıklarımda ağrı var gebelik belirtisi mi bu ?

Selam arkadaşlarım kasıklarımda şiddetli ağrı var ve adetime de 3-4 gün kadar kaldı. Acaba bu kasıklarda ki şiddetli ağrı gebelik belirtisi olabilir mi ? Planlı bir gebeliğim var yoksa boşuna mı ümitleniyorum bilgi verir misiniz teşekkürler.
  4. Gögüs akıntım var nedeni nedir?

[B]meme başı akıntısı nedir,meme başı akıntısı sebepleri,meme başı akıntısının tedavisi,memebaşı hastalıkları hakkında bilgiler[/B] [ATTACH=full]38030[/ATTACH] Kadının emzirme dönemi dışında da sütlü akıntı gelebilir. Sütlü akıntının en önemli sebeplerinden bir tanesi hipofiz bezinde prolaktin salgılayan tümörlerin olmasıdır. Yani emzirme döneminde olmayan bir kadında meme başından...
  5. Hamileyim kasıklarımda ve karnımda ağrı var

[B]hamilelikte kasık ağrısı,hamilelikte karın ağrısı,hamilelikte kasık ağrısı nedenleri,hamilelikte kasık ağrısı neden olur,gebelikte karın ve kasık ağrısı hakkında bilgiler[/B] Gebeliğin ilk günlerinde hatta adetin geciktiğininin farkedildiği ilk günlerde karın ve kasık bölgelerinde hafif rahatsızlık hissi genellikle bir çok kadın tarafından hissedilir. Hamileliğin 3. ve 4. aylarından...

Sayfayı Paylaş