Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

Arkadaşlar merhaba; bende yeni üye oldum sizlerden yardım istiyorum
Ben en son 19 Aralıkta regl oldum, hesaplamalarım 31 aralık ila 6 ocak tarihleri arasında yumurtlama dönemim olduğunu gösteriyor.. 31 aralıkta, 1 ocakta ve 3 ocakta ilişkiye girdim.. dün eczaneden aldığım testi uyguladım ancak malesef negatif çıktı.. adetime bugün itibari ile 8 gün var.. testin sonucuna güvenebilir miyim sizce? hamile olduğumu düşünmüştüm, çok fazla akıntım var ve belim çok ağrıyor.. karnımın alt bölgesinde ise şişlik var ancak üşüttüm mü bilemiyorum :(( bebeğim olsun çook ama çok istiyorum.. şu an kan tahlili yaptırsam kesin sonuç alabilir miyim?

cnm benim hamile olmuş olsan bile test negatif çıkar henüz.kan testi için bile çok erken.adet gecikmesini beklemen gerekir.zor bi süreç ama beklemek şart

yaaa cidden anlamıyorum kızlar.. 2012 ye geldik halen.. ilişkiden hemen sonra hamile olup olmadığımızı gösteren bir teknoloji bulamadılar.. bilim adamları bunun üzerine çalıssa ve bir çare bulsalar baya para kazanırlar heralde..

seLAMLAR.
PaylŞmak istedim sizlerle.adetim 1 gün gecikti. klomen aldım bu ay 17 mm 3 adet yumurtm var. fakat gebelikle ilgili hiçbir belirtim yok:(( sadece midem bulanmaya başladı şimdi. ama zaten hep bulanır:) göğüslerim şiş değil, kasıklarımda zaman zaman çok hafif batmalar var, karnım ağrımıyor. normalde adetten 1 hfta önce başlardı ağrılar. şu an itibariyle hiçbir sıkıntım yok. çok hafif ara ara akıntım var.. neyim ben şimdi ya:((((

Geri