Akıntım Var Kasıklarımda Ağrı Hamilemiyim

canım valla benim bulantı, karın ağrısı, kasık ağrısı, göğüslerde şişkinlik, bel ağrısı her adet öncesi oluyo lekelenme de bende olmadı ama bazı arkadaşlar yerleşme kanaması olabilir diye yazıyolar olabilir benim de bu gün olması gerekiyordu olmadım inşallah beraber hamiş kalırız yarın da olmazsa test yapcam bakalım Allah tan hayırlısı canım
insallah canim oyle istiyorumki anne olmayi insallah beraber mujdeli haber aliriz benim kafam cok karisik sana daha detayli anlatayim bugunlerde regl olmam lazimdi ama hicbir regl belirtim yok yani karin agrim ga kisakrim falan hic yok normalde agridan duramam ama bu ay siyaha kacik acik renkte akintim var acaba yerlesme kani olabilirmi

kızlar 4 günüm geçti hamilemiyim bilmiyorum
her ay bir kaç gün önden oluyordum.hatta geçen ay üç gün önden oldum.ve iki gün bile sürmedi kurum gibi döküldü içmdeki regl.ve hala adet olmadım
test yaptım geçen ay.ama negatif çıktı.şimdi yapmalamılıyım test

vuslat

merhabalar lütfen bana yardımcı olun:(kafam kazan gibi oldu.martın 19 unda regli olmam gerekiyordu ama olmadım.bugün tam 5gün geçti ve hala regli olmadım.martın 21 inde idrar ve beta_hcg testi yaptırdım.testin sonucu 5_25 çıktı.hamile olmadıgımı söyledi doktorum.sistit olmuşum 14 günlük bir tedavi verdi.ama ben hamilelik belirtilerini hissediyorum.midem bulanıyor ama istifra edemiyorum.kasık agrısı,göğüs şişkinli ve agrıları yaşıyorum,ayaga kalkınca başımda dönüyor,acaba hamilemiyim?hamileysem kullandığım ilaç hamileliğime zarar verirmi?yada hamileliğin çok başlarındaysam ne zaman test yapmam gerekir.anne olmak istiyorum.YARADAN isteyen herkese nasip etsin.bu konuda beni aydınlatırsanız çok sevinirim,şimdiden çok tşkr ederim.

slm arkadaslar ben naz yeni üyeyim 17 günlük evliyim ve cocuk istıyorum hamilede olabilirim aslında ama nasıl anlıycam bilmiyorum test yaptım gecersiz cıktı baska nasıl anlayabilirim

hamilemiyim?

3 gün sonra adet olmam lazım benim hamile olup olmamamda acele edip bugün kan tahlili yaptırdım. 2 veya erkek çıktı ne demek?

2.çizgi silik çıktı hamilemiyim?

Merhaba 2 çizgi silik çıktı acaba hamilemiyim sadece yeri belli çizginin renk yok lütfen yardımcı olun

Selam

selam canim yazilarini okudumda merak ettim , ne oldu canim , hamilemisin ?

ben nisan ayında düşük yaptm şimdi reglm 14 gün gecti bi idrar testi aldım negatif çıktı ama kasıklarımda hafif arı arada migde bulantısı kokuya karşı duyarlılık hafif baş dönmesi war haftaya tekrardan test yapacam beklemesi çok zor ama sizce hamilemiyimdir

ben nisan ayında düşük yaptm şimdi reglm 14 gün gecti bi idrar testi aldım negatif çıktı ama kasıklarımda hafif arı arada migde bulantısı kokuya karşı duyarlılık hafif baş dönmesi war haftaya tekrardan test yapacam beklemesi çok zor ama sizce hamilemiyimdir

canım benin bugünlerde regl olmam lazım benimde kokulara karşı aşırı hassasiyet var..sık idrara çıkıyorum bide yoğun sarı akıntım var bende bekliyorum inşallah hamileyimdir senden de haber bekliyorum yazarsın sonucunu...

Geri