gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Akla Zarar Tabelalar:D

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Akla Zarar Tabelalar:D

sonuncusu super..emegıne saglık

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Akla Zarar Tabelalar:D

:laugh::laugh::laugh:
    harbi aklaa zarar tabelalarmış... özeliklede sonradan eklenen yorumlar !!!

:laugh::laugh::laugh:

Akla Zarar Tabelalar:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çoçuklarınn yaptıkları akla zarar seylerr

çoçuklarınn yaptıkları akla zarar seylerr

-Bakkaldan eve gelene kadar ekmeğin bütün kıtır yerlerini koparıp yemek. -Ağzını tıka basa leblebi tozuyla doldurup karşındakinin yüzüne yaklaşarak ''papaz'' demek. -Demir parmaklığı olna evlerin önünden geçerken eldeki çubukla parmaklıktan tırrrrrrrrrrrrrrrrrkkk sesleri çıkarıp ev sahiplerini rahatsız etmek. -Perdeden perdeye uçarak tarzancılık oynamak ve kopan korniş yüzünden...
  2. Çocuklardan Akla Zarar Sorular (süpper)...

Çocuklardan Akla Zarar Sorular (süpper)...

akla zarar sorular anne bu ne ? - buzdolabı yavrum . - neden ? - anne balıklar su içer mi ? - enişte bu ne? - çakmak (1 dakka sonra) - enişte bu ne? - çakmak ... - enişte bu ne? - çakmak bahadır ... - enişte bu ne? - gazoz kapağı - olur mu o çakmak! balıklar terler mi ? anne ben kurt olsam ablam da ormanda kuzu olsa o zaman benden korkar mı? - oğlum çık yukarı...
  3. Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Reklam cekilen evde aksam olunca yasananlar :D

Siz sıcak evinizde oturmuş televizyon seyrederken televizyon reklamlarının çekildiği evlerde hayat nasıl devam ediyor hiç düşündünüz mü? Düşünmezsiniz tabi... Oysa o evlerde daha sonra ne dramlar yaşanıyor bir bilseniz!... Çünkü çocuklar evde olup biteni babalarına anlatmaya çok meraklıdırlar. "Babaaa bugün bizim evde kim vardı biliyor musun?" "Kim evladım ?..."...
  4. Akla zarar icatlar ...

Akla zarar icatlar ...

basit icatlar çocuklar için icatlar çocukların icatları icat edilmemiş icat edilmemiş tasarımlar Valla Meleklerim bu icatlarin her biri ayri düsünülmüs :D Ilk resim (bardagin altindaki disler :D) haric, hepsi cok güzel akil edilmis bence :D Ve eminim bayanlarin burdan almiyacagi birsey varsa, oda KEMER olacak hahaha sahsen ben almamda :hhh: :hhh: buyrun :D Mesela şu fotoğrafta...
  5. tabeladan özür diledim :D

tabeladan özür diledim :D

Şimdi bi sabah benim ehliyet kursum vardı hoca bana gıcıklığına çoğu sürüşleri sabah yaptırıyodu uykulu bi halde sürüyorum ben sürüyorum sürüyorum sürüyorum derkenn hoca birden frene bastı:D -Napıyorsun sen kızım? dedi bana -Araba sürüyorum hocam napıyor gibi duruyorum ?dedim -STOP tabelasında durmadın.dedi -nerde var stop tabelası dedm ben görmedm ağçlar var orda görmedim stop falan dedm.....

Sayfayı Paylaş