gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Akla Ziyan Cümleler

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

-Yok canım kalorifer böceği niye sobanın yanında gezsin.... -Sizin devetabanı çiçeği kaç hörgüçlü... -Üvey ana haber bülteni başladı mı ?
    -Ohooo abicim herkes "bu çorbada benimde tuzum olsun" mantığıyla çorbaya tuz atarsa o çorba içilir mi ?
    -Duydun mu Japonlar mertlik bozmayan tüfek icat etmişler...
    -O kadar oumlu birisi ki buzdolabı bile "yes frost" buzdolabı...
    -Görücü usuluyle değilde duyucu usuluyle evleneceğim........
    -Neee VİSKİ Viyana Su Kanalizasyon İşletmesi değil mi yani ?
    -Stadyumların elektriğini futbolcuların kurduğu barajdan elde ediliyor biliyorum ben. Yalnış mı biliyorum...
    -Sigara cepli çorap sürecen piyasaya. Üfff be ne para kırarsın....

kaynak:netneti.com

Akla Ziyan Cümleler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ziyan

ziyan

Bakınız; Zarar.Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Bir olay nedeniyle ziyana uğrayan insan, emeğinin karşılığını mutlaka alacak demektir. Rüyada herhangi bir sekilde ziyan ettigini gören, sevinecegi bir haberin esiginde bulunur, is hayatinda tecrübesi artar.
  2. Tan - Ziyan

Tan - Ziyan

Gitme diye mi kavgam Yasamayi mi sectim Askta gurur olmazmis Yalnizlik kötü bir secim Sensizlik aci bi bicim Aglarsa anam aglar Yalan olur gerisi beni anlamaz Hic olmazsa nasibim olur Beni de vur yaban ellere güven olmaz Bu kalbin hep sesi kesik sana ezik Boyu gayri civan durmaz Bir sey daha var düzeni bozuk Yarasi derin icinde de can durmaz Susarim sözünü tutarim Nefesinle hayat bulurum...
  3. Arap Şeyhlerinin Akla Ziyan Düğün Pastaları

Arap Şeyhlerinin Akla Ziyan Düğün Pastaları

arap dügünleri arap düğünleri arab düğünleri pastalari arapların Ülkenin en lüks otellerinde düğün yapan gösteriş meraklısı ünlü arap şeyhleri şaşalı tören düzenleyebilmek için oluk gibi para harcıyor. Bu şeyhlerin orta sınıf bir düğünlerinin masrafları 20 milyon dolara yaklaşırken sadece düğün pastası için 1 milyon doları gözden çıkartıyor. Arap şeyhlerinin düğünlerine özel...

Sayfayı Paylaş