gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Aklı Havada film tanıtımı

Konu, 'Sinema & Tiyatro' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Vizyon filmlerden biri olan "Aklı Havada " filmini sizlere tanıtmak ve teknik bilgileri vermek istiyorum daha sonra filmden karelerle sizleri başbaşa bırakıyorum arkadaşlar.Tatilde ne yapacam diye düşünenler varsa oldukça yeni ve kaliteli vizyon filmleri sizleri sinemalarda bekliyor."Aklı Havada" filmide bunlardan biri. Vizyon Tarihi

:

15 Ocak 2010
    Süresi : 109 dak.
    Yönetmen

:

Jason Reitman
    Tür

:
    Dram, Komedi, Romantik
    Senaryo

:
    Jason Reitman
    Görüntü Yön.

:
    Eric Steelberg
    Müzik

:
    Rolfe Kent
    Yapım

:
    2009 - ABD
    Oyuncular

:

George Clooney, Anna Kendrick, Vera Farmiga, J.K. Simmons, Jason Bateman, Zach Galifianakis, Melanie Lynskey, Sam Elliott, Lauren Mae Shafer, Marvin Young, Tamala Jones, Adam Rose, Adrienne Lamping, Amy Morton, Chris Lowell, Danny McBride, James Anthony, Lucas Macfadden, Steve Eastin
    Filmin Özeti

Ryan Bingham,tüm yaşamını şehirden şehire iş seyahatlerinde, havalimanlarında, otellerde geçiren düşük maaşlı bir şirket elemanıdır.

Çalıştığı şirketin seyahat bütçesini küçültmesi üzerine Ryan Bingham kendini hiç beklenmedik bir mücadele içinde bulur. Tam da yıllardır ulaşmaya çalıştığı uçuş mili hedefine ulaşmak üzereyken, üstelik rüyalarını süsleyen seyahat tutkunu kadınla yeni tanışmışken, çalıştığı şirket tasarruf önlemlerini gerekçe göstererek, bundan sonra daha az seyahat etmesini uygun bulmaktadır.

Aklı Havada film tanıtımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sahtekar film tanıtımı

Sahtekar film tanıtımı

sahtekar filmi sahtekar filminin sonu FİLMİN FRAGMANINI AŞAĞIDAN İZLEYEBİLİRSİNİZ ARKADAŞLARIM. 360304 Sahtekar Açıkçası Sahtekar filmini sinemada izlerken Angelina Jolie'ı tanımakta zorlandım. O seksi ve cazibeli kadın nasıl olurda bu kılık kıyafete girip böyle bir oyunculuk böyle bir karakter canlandırabilir anlamakta baya zorlanmıştım. Bilemiyorum Angelina Jolie Sahtekar filmindeki...
  2. Güz Sancısı Film Tanıtımı

Güz Sancısı Film Tanıtımı

Tür : Dram Gösterim Tarihi : 23 Ocak 2009 Yönetmen : Tomris Giritlioğlu Senaryo : Nilgün Öneş , Etyen Mahçupyan , Yılmaz Karakoyunlu (Kitap) Yapım : 2008, Oyuncular Murat Yıldırım (Behçet) , Beren Saat (Elena) , Okan Yalabık , Belçim Bilgin Erdoğan (Nemika) , İlker Aksum , Hüseyin Avni Danyal (Kenan Bey) , Umut Kurt , Avni Yalçın , Tuncel Kurtiz (Kamil Efendi) , Zeliha Berksoy...
  3. Manhattan film tanıtımı

Manhattan film tanıtımı

Modern toplum üzerine, son derece kapsamlı bir kitapmış gibi etkili tasvirleri ve diyalogları olan,olağanüstü bir görüntü yönetimine sahip;entellektüel çevrelerdeki ya da kendini öyle yaftalamış,öykünmüş, insan türleri üzerine etkili ve doğru tespitler içeren, güzel ve özel bir filmdir. Modern insanın sanki olmazsa olmazmış gibi sırtına yüklenen,entellektüel zevklerle,kadın erkek...
  4. The Spirit Film Tanıtımı

The Spirit Film Tanıtımı

Yönetmen: Frank Miller Oyuncular: Jaime King, Gabriel Macht, Dan Gerrity, Scarlett Johansson Dil: İngilizce Tür: Fantastik, aksiyon Sincity, 300, ve Elektra'nın yazarı ve Sincity üçlemesinin yönetmeni Frank Miller bu kez Will Eisner'ın çizgi romanını beyazperdeye aktardı. Filmin senaryosu da Miller'a ait. Konusu Spirit, maskeli ve etrafı güzel kadınlarla dolu bir...
  5. Nefes Film Tanıtımı

Nefes Film Tanıtımı

Az izleyicili bir seansda, ışıkların bir kısmının sönüp filmin jeneriğinin akmaya başlamısıyla film üzerine düşünmeye başlamam bir olmuştu.Rus ekolünden bir ritmle akan filmde karşılaşacağımın, düşük bir tempo ve o ekole öykünen bir yönetim tarzıyla sanatsal kaygıların ağır bastığı bir sinema diline sahip, yoğun dikkat harcamam gereken bir seyir olacağıydı... Bir an soyut bir tablonun...

Sayfayı Paylaş