gebe
  1. kar_tanesi

kar_tanesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

AkLım TAkıLdı

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında kar_tanesi tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Dün gece hep seni düşündüm
    Söylediklerime aklım takıldı

Uykumda bir sağa bir sola döndüm
    Alaycı gülüşüne aklım takıldı

Yüzünde şüpheli bir anlam vardı
    Bana ne dediysen sanki yalandı

İçimi tarifsiz bir korku sardı
    Aşkımı düşündüm aklım takıldı

Açık konuş benle doğruyu söyle

Nedir bu tavırlar bu gidiş böyle

Bir yanlışlık yaptım demedin amma

Şeytana uydun mu aklım takıldı

AkLım TAkıLdı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  2. Köpeğe kalp pili takıldı

Köpeğe kalp pili takıldı

Yıllarca kurtarma çalışmalarında görev alan kahraman köpek Moly'nin bu kez hayatı kurtarıldı. Daily Mail gazetesinin haberine göre, Missouri Veterinerlik Okulu,kalp sorunu olan 5 yaşındaki çikolata renkli Labrador cinsi Molly'e kalp pili taktı. Dişi olan Molly'ye ameliyatla pil takılmasına, kalbindeki sorunun tespit edilmesinden sonra karar verildi. Ameliyat masraflarını hayırseverler...
  3. Boğazın gerdanlığı böyle takıldı...

Boğazın gerdanlığı böyle takıldı...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Uniforma okulun çitlerine takılınca:)

Uniforma okulun çitlerine takılınca:)

Arkadaşlar hiç unutmuyorum lisedeyken arkadaşlarla kaytarmaya karar vermiştik. Okulun normal giriş kapısından çıkmak mümkün değil hem bekçi hem de nöbetçi öğrenci var. Biz de çitlerden atlamaya karar verdik. Okulun çitleri de öyle yapılmış ki hem çok yüksek hem de uçları sivri. Neyse karar vermiştik bi kere okulun arka tarafından kaçacaktık. Önce iki arkadaş atladılar kazasız belasız. Sıra...

Sayfayı Paylaş