gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

aklıma gelme...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

AKLIMA GELME,olacak iş değil bu tek çare ;
    Bu günüm sensin malesef ; ama lütfen yarınım olma ; Dünüm ol yarınlarım da olma Yarınlarımda sana lanetler okumayım acılarım için .Seni sorumlu tutmayım kalbime batan her dikenden.Sende rahat ol bende rahat olayım .Bağlama beni kendine yarın, gülme , gülümseme bile gözlerime bakarak . Bu kalp her nefes alışına hayran.
    Bu gün benim ol , yarın git benden .. Gece yarısı kapansın gözlerimayın solgun ışığı gözyaşlarıma vururken .Sabah her zaman ki saat te uyanayım , ama bu kez sen gelme aklıma .. O çok beklediğim yarının geldiğini bile anlamayayım .
    belki yine gelirsin diye yolları gözlerimle taramayayım ..diyorum ya gelme sakın aklıma .. bugün benimlesin ama yarın olma!
    hadi şimdi ayır gözlerini ..
    üzülmeyim diye bakma gözlerime.hem senin gözlerin az önce gözümden akanı görmedi ..
    neyse bırak şimdi ..
    sen orda kal öylece ve sadece izle ..
    bitişlerin en güzelini yaşatayım sana..

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımmm emeğine sağlık harikaydı

3. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    okuyan gözlerine sağlık cnm tşkler..

aklıma gelme... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekliyorum Gelmeni

Bekliyorum Gelmeni

Bekliyorum Gelmeni Sensizlik vuruyor gönlümün sahillerine… Sevdanı yudumluyorum buruk gün batımlarında… Kekremsi tadı yokluğunun dudaklarımda… Bekliyorum gelmeni sevda gözlüm… Zaman geçip gitmiyor ezip geçiyor sanki… Her saniye daha da acı veriyor sensizlik… Ağır ağır üzerime çöküyor gecenin karası Bekliyorum gelmeni gece gözlüm… Umut bu olmalı… Uzağımdayken de sevdanı devşirmek… Aşksın...
  2. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  3. Grup Gündoğarken - Aklına Bir Şey Gelmesin

Grup Gündoğarken - Aklına Bir Şey Gelmesin

Daha dün bir bugün iki Kaç yıl oldu ki Biraz daha zaman tanısana Unut gitsin desem sanki Olacak mı ki Sen bana vurgunsun, ben sana Aklına bir şey gelmesin Başka birini buldun da Aşkımızı unuttum sanma Kimselere söylemem ayrıldık diyemem Deli gibi bakarlar insana Sabah akşam arasam da bir sevgili bulsam Sensiz yapamam dön bana Aklına bir şey gelmesin Başka birini buldun da...
  4. Yalın - Gelme

Yalın - Gelme

duydumki cok pismanmissin gecen gözyasiyla dolmus sana deli gibi asikken tükettigin bu kalbe yan seni cok sevmistim inan sana gözü gibi bakarken kaybettigin askina yan seni canim bilmistim inan gelme bunca yilin ardindan dönme yeniden baslayamam son sözün hala rüyalarimda kalbim yorgun artik dayanamam yeniden baslamaya dönüsü yokki her hatadan gözlerde bitmisse yürekte aranmaz inan...
  5. Gelme sakin!!!

Gelme sakin!!!

forumsaati.net

Sayfayı Paylaş