gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Aklıma Koydum Seni Aklım Almadı/Yüreğime Bıraktım Sana Doymadı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

aklıma koydum seni aklım almadı
    Aklıma koydum seni
    AKLIM almadı
    Yureğime bıraktım
    Sana doymadı
    yer bulamadım sana koskaca bildiğim ömrümde; bir parça
    ve bulamadım ömrüm içinde sen olmayan; bir parça
    Bir adın yok senin;anılacağın
    Hiçkimsemsin sen benim anlayacağın
    Bugünüm'e yada Dün'üme
    Düzgün cümleler kuramayacak kadar rehavet haline muzdaribim...Uçusan heceleri yakalıyorum bakıyorum hep aynı şey azad ediyorum... İçimi dinlememek adına; kelamı dillendirmek gerekir bilirim; Bu yüzden iyi-kötü birkaç kelam muhakkak etmeliyim...
    Yağmur düştü bugün toprağa;rahmet benimde cehreme nazar etti; hatta gördüm bir melaikeydi sanırım yağmurun kanadından bana da gülümsedi...
    Sevda dedi birileri sonra ; gülüp geçtim yine... Kays dillere düştü artık; artık sevdaları da değiştirmeli... dedim usulca...
    Bir de giden geri geldi... Ne de iyi etti/yetim bir çocuk ağlıyordu bir kenara sinmiş sessizce; giden geldi yetimin gözlerine GÜL değdi... gelen bilmeli ki bugün bir yetim yureğe eli değdi/ gelişiyle hayat Tebessümlendi...

Neyse
    GÜN yine dün edildi az önce... Uzeri gecmiştir diye muhurlendi... Ve SAHİBİNE teslim edildi... Sahi herşey aslında kaydedildi değil mi/ Her kaydedilenden yeni sorular türedi? Peki ben cevabını veremeyeceğim kaç soru gönderdim bugün acaba? Acaba bugun kaydedilenler neler kaybettirdi?
    Ah/ ki ah... Zaman diyorum şimdi...

Zaman yaslanmak nedir bilmez misin sen ? Bak ben çöktüm ağırlığında/ çoktu sen geçtikçe acuze-i dünya... sense hala En taze çağında...

Sözü kesmek gerek GÜLÜN yaprağıyla;
    DÜne de Bugune de Hamdolsun...

alinti

günahsız ve FiRaRi_MeLeK bunu beğendi.
  2. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    Aklıma koydum seni AKLIM almadı
    Yureğime bıraktım
    Sana doymadı

çok güzel bir cümle bebeğim yüreğim sana doymadı :cry:

ellerine güzel yüreğine sağlık AYTASI yine harika bir yazı yazmışsın teşekkür ederim

AYTASI bunu beğendi.
  3. Hazal_4

Hazal_4 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzell :)

AYTASI bunu beğendi.
Aklıma Koydum Seni Aklım Almadı/Yüreğime Bıraktım Sana Doymadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklımdasın

Aklımdasın

Aklımdasın Başımdan geçen ilginç bir aşk öyküsünü anlatmak istiyorum. Üniversite 2.sınıfa gidiyordum. Gençlik bu ya, başımda kavak yelleri esiyor. Zaman ise benim geleceğin en büyük gazetecilerinden biri olmam için geçiyor gibime geliyordu. Geliyordu ama ben derslerden çok, arkadaşlarla üniversite binamızın içerisindeki sahalarda ve...
  2. Demet Akalın - Aklım Hep Sende

Demet Akalın - Aklım Hep Sende

Sanki hayat bir cehennem Sensiz ben hiç gülmüyorum Sen yanımda olmayınca İnan ölmek istiyorum Aklım hep sende Fikrim hep sende Senin açtığın yaralar Derya gibi derin bende Doyasıya seni sevmek Senin olmak istiyorum Sen yanımda olmayınca İnan ölmek istiyorum
  3. Aklıma senden başka birşey gelmiyor.

Aklıma senden başka birşey gelmiyor.

AKLIMA SENDEN BAŞKA BİRŞEY GELMİYOR. Kelimeler eskiyor neyi nezaman söylesem, hepsi sensin aklıma senden başka birşey gelmiyor, desem ki gurbetteyim türküler uzun, gurbet sensin türküler sen, desem ki yalnızım dağlarda günler bitmiyor, yalnızlık sen, dağlar sen, günler sensiz. Aklıma senden başka birşey gelmiyor. Aklımsende, sen yüreğimde, yüreğim temaşada gözlerini, gözlerin üzüm...

Sayfayı Paylaş