Aklıma Koydum Seni Aklım Almadı/Yüreğime Bıraktım Sana Doymadı

AYTASI

Aktif Üye
Üye
Aklıma Koydum Seni Aklım Almadı/Yüreğime Bıraktım Sana Doymadı
aklıma koydum seni aklım almadı
tepkiforum.jpg

Aklıma koydum seni
AKLIM almadı
Yureğime bıraktım
Sana doymadı
yer bulamadım sana koskaca bildiğim ömrümde; bir parça
ve bulamadım ömrüm içinde sen olmayan; bir parça
Bir adın yok senin;anılacağın
Hiçkimsemsin sen benim anlayacağın
Bugünüm'e yada Dün'üme
Düzgün cümleler kuramayacak kadar rehavet haline muzdaribim...Uçusan heceleri yakalıyorum bakıyorum hep aynı şey azad ediyorum... İçimi dinlememek adına; kelamı dillendirmek gerekir bilirim; Bu yüzden iyi-kötü birkaç kelam muhakkak etmeliyim...
Yağmur düştü bugün toprağa;rahmet benimde cehreme nazar etti; hatta gördüm bir melaikeydi sanırım yağmurun kanadından bana da gülümsedi...
Sevda dedi birileri sonra ; gülüp geçtim yine... Kays dillere düştü artık; artık sevdaları da değiştirmeli... dedim usulca...
Bir de giden geri geldi... Ne de iyi etti/yetim bir çocuk ağlıyordu bir kenara sinmiş sessizce; giden geldi yetimin gözlerine GÜL değdi... gelen bilmeli ki bugün bir yetim yureğe eli değdi/ gelişiyle hayat Tebessümlendi...

Neyse
GÜN yine dün edildi az önce... Uzeri gecmiştir diye muhurlendi... Ve SAHİBİNE teslim edildi... Sahi herşey aslında kaydedildi değil mi/ Her kaydedilenden yeni sorular türedi? Peki ben cevabını veremeyeceğim kaç soru gönderdim bugün acaba? Acaba bugun kaydedilenler neler kaybettirdi?
Ah/ ki ah... Zaman diyorum şimdi...

Zaman yaslanmak nedir bilmez misin sen ? Bak ben çöktüm ağırlığında/ çoktu sen geçtikçe acuze-i dünya... sense hala En taze çağında...

Sözü kesmek gerek GÜLÜN yaprağıyla;
DÜne de Bugune de Hamdolsun...

alinti

Aklıma koydum seni
AKLIM almadı
Yureğime bıraktım
Sana doymadı

çok güzel bir cümle bebeğim yüreğim sana doymadı :cry:

ellerine güzel yüreğine sağlık AYTASI yine harika bir yazı yazmışsın teşekkür ederim

Geri