gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Aklınızda Bulunsun

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

aklınızda bulunsun Kızlar her bayanın bilmesi gereken püf noktaları...Birçoğunu belki duydunuz belki ilk defa duyucaksınız buyrun aklınızda bulunması gereken püf noktaları :tik:

Karıncalar hıyardan nefret eder. Çıkış yerlerişne koyun.

Pırıl pırıl buz için suyu kaynatıp dondurun

Ayna parlaklığını alkolle silerek elde edin

Sakız lekesini elbiseyi 1 saat buzluğa atarak temizleyin

Beyazlık için çamaşırı 10 dakika limon dilimi konmuş sıcak suya sokun

Saçınızı bir çay kaşığı sirkeyle ıslatıp yıkarsanız pırıl pırıl olur

Limondan azami limon suyu almak için limonu bir saat sıcak suda bekletin

Lahana kokusundan kurtulmak için kaynattığınız suya bir dilim ekmek atın

Elinizdeki balık kokusunu elinizi elma sirkesi ile yıkayarak giderin

Soğan soyarken sakız çiğneyin, gözünüz yaşarmaz.

Patatesin çabuk haşlanması için bir patatesin yarısını soyarak kaynatın

Yumurtayı tuzlu suda haşlarsanız çabuk pişer ve çatlamaz.

Mürekkep lekesinin üzerine diş macunu koyup kurumaya bırakın , sonra yıkayın.

Tatlı patatesi haşladıktan sonra soğuk suya atın çabuk soyulur

Fare ve sıçanları uzaklaştırmak için bulunabilecekleri yerlere karabiber koyun, kaçarlar

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    amanınnnnnnnnnnnnnnnn baya faydalandım cnm ya tşkrlerrr bidenemmmm dadlummmmm :D:D:D

3. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık saoooooooooooool

4. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    gerçekten faydalı bazılarını bilmiyodum aklımda bulunsun.. paylaşım için tşkler

Aklınızda Bulunsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aklinizda Bulunsun!

Aklinizda Bulunsun!

KUAFÖR SALONUNDA İŞLER TAHMİN ETTİĞİNİZDEN UZUN SÜREBİLİR. RANDEVU ALIRKEN 1-2 SAAT OPSİYONUNUZ OLSUN. > FOTO/VİDEO SERVİSİ EĞER DIŞ ÇEKİM YAPMAYACAK İSE ORGANİZASYON YERİNDE 2 SAAT ÖNCE HAZIR OLMALI. > NİKAH MEMURUNU ORGANİZASYON YERİNE ÇAĞIRIRKEN, TRAFİĞE VE BİR ÖNCEKİ NİKAH TÖRENİNE TAKILABİLECEĞİNİ GÖZÖNÜNDE BULUNDURUN. > ÜZERİNİZE PARA YADA TAKI TAKILMASINDAN...
  2. aklınızda bulunsun

aklınızda bulunsun

kek nasıl yumuşak olur 1. Hızlı kilo verip tekrar almak vücudunuzun zayıflamaya karşı direncini arttırır ve giderek kilo vermeniz zorlaşır. bolizma alt üst olur. 2. Yapılan yeni araştırmalara göre meyve, sebze ve yeşil bitkileri bol yiyen kişilerin daha az kanser ve kalp hastalığına yakalandığı tespit edilmiştir. 3. Hazırladığınız kekin üzerine eritilmiş çikolata dökeceğiniz zaman,...
  3. Aklınızda bulunsun

Aklınızda bulunsun

kuruyan oyun hamuru nasıl yumuşatılır kurumuş oyun hamuru nasıl yumuşatılır Hemen hemen her yerde işinize yarayacak bir çok püf noktası vardır.Ama bu püf noktalarının en önemlilerini ben sizler için araştırdım ve buldum:DAklınızda bulunsun bunlar işinize yarayacaktır. AKLINIZDA BULUNSUN 1. Hızlı kilo verip tekrar almak vücudunuzun zayıflamaya karşı direncini arttırır ve giderek kilo...
  4. Yemek Yaparken Aklınızda Bulunsun

Yemek Yaparken Aklınızda Bulunsun

yemek yapmak Biz kadınların evde en çok vakit geçirdiği yer kuşkusuz mutfaktır:DYemek yapmak biz kadınların hayatında en başta yer alıyor.Yemek yapmak kadar yemeyide seviyoruz:) Yemek yaparken bazı püf noktaları işinize çok yarar ve aklınızdaysa onu mutlaka kullanırsınız.Mutfakta yemek yaparken aklınızda bulunması gerekenleri biz size sunuyoruz.Dikkatle okuyun ve hafızanızsa kaydedin.Gerçi...
  5. aklınızda bulunsun!!!!

aklınızda bulunsun!!!!

Hepimiz evde elimiz kolumuz bağlı tamirci beklemek zorunda kalırız çoğu zaman. Halbuki öyle küçük bir sorundur ki halledemediğimiz. Evinizdeki küçük dertleri çözmenin yollarını sizin için derledik... Ezilmiş halılar Halılarınızın ezilmiş yerlerini düzletmek için, ıslak bir bezle ılık ütüyü bu ezilmiş yerlerin üzerinde gezdirin. bu işlemi yaparken ütüyü çok fazla bastırmamaya çalışın....

Sayfayı Paylaş