gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yüzümün güzel olması için ne yapmalıyım Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: [​IMG]
    Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın.

Sivilce izi için krem tarifi:

Bir tutam gül yaprağı,
    bir tutam maydanoz,
    yarım adet kabuklu salatalık
    İki bıldırcın yumurtası

Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalığı robottan geçirin. İki bıldırcın yumurtası akını ilave edip karıştırın.

Bu kremi lekelere sürüp masaj yapın. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.
    Sivilceleri yok etmek için bu basit formülü hazırlayabilirsiniz.
    Malzeme: 100 gram alkol, 6 adet aspirin
    Uygulama: Aspirini ezin ve alkolle karıştırıp 3 gün bekletin. Bu karışımla cildinizi her gün silin.
    Sivilcelerinizden kurtulmak için, bir çay kaşığı beyaz kil, bir çay kaşığı limon suyu ve bir aspirini toz haline getirip karıştırarak yüzünüze sürün

2. gurbet_kusu

gurbet_kusu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  3. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu dert bendede var hersey tamamda bildircin yumurtasi nerden bulacam yaw :D

bilgilendirdigin icin tskler

4. SEVDAARSLAN

SEVDAARSLAN Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa arkadaşlar ben bu yaşıma kadar sivilce sorunu yaşamadıydım bu seneye kadar bu kışın yüzüm sivilceyle doldu taştı birsürü maske dendim olmadı doğal maskler denedim olmadı sonra cildiyeye gittim dermotoloğun verdiği sivilce ilaçlarıyla sivilcelerim iyileşti sivilce izlerinede dermokozmetik ürünü olan babenin ürününü önerdi onu kullanıyorum baya işe yarıyor bilginiz olsun ben çok çektim size yardımcı olmak için yazıyorum

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık

Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalıyız

unutmamak için ne yapmalı unutmamak için bilgileri ne yapmalı utanmamak çabuk Uzun süre evli kalmış çiftlerin sıklıkla karşılaştıkları bir sorun var. Evlilik yıldönümünde kadın tarafından evde güzel bir masa ve hoş bir ortam hazırlanır. Hatta özenle seçilen bir hediye bile konur masanın üzerine. Akşam eve gelen eş, gördüğü manzara karşısında donup kalır. Eşinin bu ince düşüncesi karşısında...
  2. akne izini yok etmek için gel....

akne izini yok etmek için gel....

akne izi kremi akneleri yok etme sivilce izi yok etme pembe maske sivilce izleri her kadının sorunudur akneler ahh nedir onlar cektiğimiz böle ya cıkar ayrı bir dert izi kalır ayrı bir dert ama artık izi kalmayacak dermanı bende buyrun okuyun:D:D Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız: Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü...
  3. Akne ve Skar izleri için Dermaroller kullananlar! :13:

Akne ve Skar izleri için Dermaroller kullananlar! :13:

Merhaba arkadaşlar, forumda yeniyim, cildimde oluşan akne izlerim için uzun süren bir araştırma sürecinden sonra Dermaroller almaya karar verdim ve bu gece ilk uygulamamı yaptım, zaman zaman resimler de çekerek sonuçlarımı sizlerle paylaşmayı hedefliyorum. Eğer kullananlar olduysa da buradan sonuçlarını resimli anlatımlarıyla görmek güzel olur. Sevgilerle...
  4. Ütü tabanındaki izi önlemek için ne yapmalıyım?

Ütü tabanındaki izi önlemek için ne yapmalıyım?

Bu konu; ütü tabanındaki iziönlemek hakkında bilgi vermektedir. Her evde belli bir zamandan sonra alınan eşyaların bakımıyapılmadıysa miyadı dolmaya başlar. Örneğin biz kadınların nefret ettiği ütüyapmak işi bazen ciddi derecede eziyete dönüşebilir. Ütünüzün bir süre sonraaltında kahverenkli bir tabaka oluşur ve bu da hem ütü kalitesini etkiler hemde gömleklere istenmeyen lekeler...
  5. Eşim tesettüre girmeme izin vermiyor ne yapmalıyım?

Eşim tesettüre girmeme izin vermiyor ne yapmalıyım?

Anne baba, itaat edilmesi gereken kimselerdendir. Bu nedenle onların helal isteklerine uymak gerekir. Ancak anne baba da olsa haram isteklerine uyulmaz. Bu açıdan bir kız, örtünmesine karşı çıkan ailesinin isteklerine uyamaz. Çünkü her varlığın sahibi Allah'tır; önce Onun isteklerine uyulur. Ayrıca kabirde, haşirde, sıratta ve ahiretin diğer alemlerinde bize yardımcı olacak olanlar, kızların...

Sayfayı Paylaş