Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Akne izini yok etmek için ne yapmalıyım ?
yüzümün güzel olması için ne yapmalıyım
Yüzümde çıkan sivilceler geçti ama kızarıklık şeklinde kaldı diyorsanız:
cilt-alerjisi1-3579.jpg

Bir tutam menekşeyi sıcak suda demleyip süzün. Her gün yüzünüzü bununla temizleyip, sabah akşam tekrarlayın.

Sivilce izi için krem tarifi:

Bir tutam gül yaprağı,
bir tutam maydanoz,
yarım adet kabuklu salatalık
İki bıldırcın yumurtası

Hazırlanışı: Bir tutam gül yaprağı, bir tutam maydanoz, yarım adet kabuklu salatalığı robottan geçirin. İki bıldırcın yumurtası akını ilave edip karıştırın.

Bu kremi lekelere sürüp masaj yapın. 20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.
Sivilceleri yok etmek için bu basit formülü hazırlayabilirsiniz.
Malzeme: 100 gram alkol, 6 adet aspirin
Uygulama: Aspirini ezin ve alkolle karıştırıp 3 gün bekletin. Bu karışımla cildinizi her gün silin.
Sivilcelerinizden kurtulmak için, bir çay kaşığı beyaz kil, bir çay kaşığı limon suyu ve bir aspirini toz haline getirip karıştırarak yüzünüze sürün

bu dert bendede var hersey tamamda bildircin yumurtasi nerden bulacam yaw :D

bilgilendirdigin icin tskler

yaaa arkadaşlar ben bu yaşıma kadar sivilce sorunu yaşamadıydım bu seneye kadar bu kışın yüzüm sivilceyle doldu taştı birsürü maske dendim olmadı doğal maskler denedim olmadı sonra cildiyeye gittim dermotoloğun verdiği sivilce ilaçlarıyla sivilcelerim iyileşti sivilce izlerinede dermokozmetik ürünü olan babenin ürününü önerdi onu kullanıyorum baya işe yarıyor bilginiz olsun ben çok çektim size yardımcı olmak için yazıyorum

Geri